Tenis

Citește totul despre tenis și jucătorii sportului alb. Află rezultate din tenis, vezi cum arată clasamentele WTA și ATP după turnee importante pe zgură sau iarbă, dar și noutăți despre jucători și premii. Fii la curent cu rezultatele din tenis, află când joacă Simona Halep, dar și alți tenismani români.

Video Kasatkina i-a ameninţat Simonei Halep recordul de "duble"

kasatkina

Video Djokovic e în sferturi la Queen's, după prima victorie la un jucător de Top 10 în mai mult de un an

Fever-Tree Championships - Day Four

Video Federer s-a calificat în sferturi la Halle, după ce a salvat două mingi de meci

Gerry Weber Open - Day 4

Un pericol în plus pentru Halep la Wimbledon: "Nu o poţi subestima niciodată"

Day Eight: The Championships - Wimbledon 2017

Video Super-execuție a lui Kyrgios. Așa ceva se vede rar pe un teren de tenis

kyrgios

"E un desen imbecil făcut!". Reacţia specialistului, după ce românii au fost ironizaţi de Charlie Hebdo

Halep

MEDIA: Liga Digi Sport, 15:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• manchester united

FOTBAL: Manchester United - Twente, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Craven Cottage, Fulham, London, UK. 21st Apr, 2024. Premier League Football, Fulham versus Liverpool; Ryan Gravenberch of Liverpool celebrates with Virgil van Dijk after he scores for 1-2 in the 53rd minute Credit: Action Plus Sports/Alamy Live News

FOTBAL: Liverpool - West Ham, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 4

• PAOK v Aris - SuperLeague Greece

FOTBAL: Galatasaray - PAOK, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• robert lewandowski

FOTBAL: Barcelona - Getafe, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

Victoria și David Beckham, "ruptura" anului 2024

Victoria Beckham opens up about David Beckham's alleged affair with Rebecca Loos on 'Beckham' docuseries

Cristiano Ronaldo, făcut praf de o legendă după ce a ajuns la 900 de goluri: "N-are nicio treabă cu fotbalul!"

cr7

Ioan Varga a anunțat decizia finală a CFR-ului, după ce Louis Munteanu a petrecut în club până la 05:00

Ioan Varga

"E fericit!" Giovanni Becali a spus cine l-a convins pe Dennis Man să semneze contractul carierei

Screenshot 2024-07-09 at 16.17.17

Decizia Federației de Fotbal din...

erling haaland

În sfârșit! Oțelul Galați a reacționat...

dorinel

Video N-a mai așteptat până la vestiare...

sum

Așteaptă telefonul! E pregătit să...

Villarreal CF v FC Barcelona - La Liga EA Sports

Știri

Retragerea Simonei Halep, dezbătută în presa internaţională: "A mai avut probleme"

halep roland garros

Exclusiv "Nu ştiam. Mă bucur!". Buzărnescu, la cea mai bună clasare a carierei

Buzarnescu

"Halep se află la începutul unei poveşti grozave!". Ce scriu americanii despre şansele Simonei la Wimbledon

Simona Halep

Video Stan Wawrinka a fost eliminat de Sam Querrey, la Queen's. Rezultatele zilei

2018 Fever Tree Tennis Championships Jun 20th

Video Buzărnescu s-a calificat în ”sferturi” la Birmingham. Se va duela iar cu Svitolina. Reacția Mihaelei!