Video Antonio Rudiger a stârnit hohote de râs! Ce i-a făcut lui Maurizio Sarri la festivitatea de premiere a lui Chelsea

rudiger chelsea

Video Au curs râuri de bere! Bucurie de nedescris în vestiarul lui Chelsea, după câștigarea Europa League

fiesta vestiar chelsea

Giroud nu s-a bucurat după golul cu Arsenal, din respect pentru fani, dar în avion a "dat cu bâta în baltă". Ce a zis

collage giroud

Reacția lui Unai Emery după ce a ratat ocazia de a-și adăuga în palmares al patrulea trofeu Europa League

GettyImages-1146900651-e6ed

Unai Emery, atacat fără menajamente pentru că l-a folosit pe Petr Cech! "Ar trebui demis"

FOTBAL: Udinese - Cagliari, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, LIVE VIDEO, 21:00, Digi Sport 1

• Digi Sport Special logo

MEDIA: Digi Sport Special, 21:45, Digi Sport 1

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

BBC a analizat-o pe FCSB înainte de meciul cu Rangers și a tras o concluzie clară: ”Dezamăgitor!”

Screenshot 2024-10-21 143321

Reacția presei din Scoția după ce Gigi Becali a anunțat că va băga rezervele în meciul cu Rangers

gigi becali (7)

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Mesajul transmis de UEFA, după ce FCSB...

Foto Gafă de proporții: ce a postat soția...

3

Știri

Chelsea – Arsenal 4-1 | Petr Cech a pus capăt carierei. "Sunt mândru de mine"

cech

Video Chelsea a declanșat fiesta la Baku. Petr Cech, în lacrimi după ultimul meci jucat în carieră

CHELSEA bucurie 1

Video Chelsea - Arsenal 4-1. Spectacol total la Baku, cinci goluri într-o repriză! Hazard, omul finalei

bucurie chelsea

Video Eden Hazard, 12 minute magistrale în finala Europa League. A ”executat-o” pe Arsenal cu o dublă și un assist

eden-hazard

Video Olivier Giroud a marcat al 11-lea gol în acest sezon de Europa League și a egalat un record vechi de 14 ani

giroud hattrick

Video Chelsea - Arsenal | "Tunarii" au cerut penalty, în cel mai controversat moment de la Baku. Arbitrul a consultat VAR-ul

chelsea arsenal

Chelsea şi Arsenal, gata de finala de la Baku. Ce noutăţi propune în premieră ultimul act din Europa League

afis

Gigi Becali a luat decizia finală! Unde va evolua FCSB în preliminariile Europa League

gigi becali galerie fcsb

Maurizio Sarri amenință cu demisia înaintea finalei din Europa League, cu Arsenal