Video Benfica - Eintracht Frankfurt 4-2. Portughezii au prima șansă la calificarea în semifinalele UEL

Benfica Eintracht

Video Villarreal - Valencia 1-3. "Liliecii" au decis soarta meciului cu două goluri în prelungiri

valencia

Video Slava Praga - Chelsea 0-1. Londonezii s-au impus printr-un gol marcat pe final

slavia praga chelsea

Video Arsenal - Napoli 2-0. "Tunarii" au făcut un pas mare spre semifinalele Europa League

arsenal napoli

Video Sferturi UEL | Arsenal - Napoli 2-0. Villarreal - Valencia 1-3. Benfica - Frankfurt 4-2. Slavia Praga - Chelsea 0-1

europa leagu2

Video Seară de vis pentru copilul-minune de la Benfica. Joao Felix, "noul Ronaldo", primele goluri în Europa

FOTBAL: Udinese - Cagliari, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, LIVE VIDEO, 21:00, Digi Sport 1

• Digi Sport Special logo

MEDIA: Digi Sport Special, 21:45, Digi Sport 1

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

BBC a analizat-o pe FCSB înainte de meciul cu Rangers și a tras o concluzie clară: ”Dezamăgitor!”

Screenshot 2024-10-21 143321

Reacția presei din Scoția după ce Gigi Becali a anunțat că va băga rezervele în meciul cu Rangers

gigi becali (7)

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Mesajul transmis de UEFA, după ce FCSB...

Foto Gafă de proporții: ce a postat soția...

3

Știri

Video Aaron Ramsey se familiarizează cu adversarii din Serie A. Gol împotriva lui Napoli, după o fază superbă

aaron ramsey arsenal napoli

Sevilla și-a dat afară antrenorul după ce a fost eliminată din Europa League. Numele înlocuitorului

pablo machin

Live Text Tragere la sorți sferturi Europa League: Arsenal - Napoli, Villarreal - Valencia, Benfica - Eintracht și Slavia Praga - Chelsea

Europa League

Video Cel mai frumos gol al sezonului, în Europa League!? Ce a reuşit, aseară, în minutul 105, Grimaldo

Grimaldo gol Benfica - Dinamo Zagreb

Video Slavia Praga - Sevilla 4-3. Calificare dramatică pentru echipa lui Băluță! Gol în minutul 119

slavia

Video Arsenal - Rennes 3-0. Aubameyang, one-man show! ”Dublă”, assist și ratare monumentală

aubameyang bucurie

Video Salzburg - Napoli 3-1 | Calificare pentru echipa lui Vlad Chiricheș. Milik, super-execuție!

Milik

Video Dinamo Kiev - Chelsea 0-5. Cea mai dură înfrângere pe teren propriu, în Europa. Giroud, hat-trick și assist

chelsea

Video Europa League, returul optimilor | Sevilla și Inter, eliminate. Băluță, în "sferturi" după un meci dramatic! Echipele calificate