Jucătorii FCSB sunt siguri de calificare, dar acuză oboseala! Tănase: ”Avem un lot subțire!”

”Eu sper să vină și mâine!”. Andone visează la transferul lui De Nooijer

andone-

Exclusiv Gigi Becali îl critică pe Dennis Man! ”O să-l întreb dacă mai vrea să joace fotbal!”

FOTBAL:PREZENTARE BOGDAN ANDONE LA FCSB (5.06.2019)

Honved - U Craiova 0-0. Oltenii au obținut un egal ”alb” în Ungaria, dar marile ocazii le-au aparținut

Craiova

Foto Alashkert - FCSB 0-3. Roș-albaștrii se impun la scor și sunt cu un pas în turul trei

bucurie fcsb 2

Ioan Hora, schimbat la pauză, după încă un meci slab! Atacantul, criticat dur de Becali după ultima partidă

FOTBAL: Udinese - Cagliari, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, LIVE VIDEO, 21:00, Digi Sport 1

• Digi Sport Special logo

MEDIA: Digi Sport Special, 21:45, Digi Sport 1

Urmărește-ne și pe

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

BBC a analizat-o pe FCSB înainte de meciul cu Rangers și a tras o concluzie clară: ”Dezamăgitor!”

Screenshot 2024-10-21 143321

Reacția presei din Scoția după ce Gigi Becali a anunțat că va băga rezervele în meciul cu Rangers

gigi becali (7)

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Mesajul transmis de UEFA, după ce FCSB...

Exclusiv ”N-a contat! Am vrut să-l schimb”. Gigi...

FOTBAL:PAOK SALONIC-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (3.10.2024)

Știri

Exclusiv Reacția lui Ilie Dumitrescu după repriza slabă făcută de FCSB în meciul cu Alashkert

ilie dumitrescu

Tensiune la Gyor! Fanii Universității Craiova au fost amenințați de oamenii legii

fani 2

Exclusiv Alashkert - FCSB | Reacția lui Ilie Dumitrescu după ce a văzut echipa de start a roș-albaștrilor

ilie dumitrescu emisiune

Alashkert - FCSB | Bogdan Andone s-a decis! Pe cine va miza pe postul de fundaș stânga

FOTBAL:AS SR BRASOV-FCSB, AMICAL (25.06.2019)

Exclusiv Vasile Miriuță a spus de ce Craiova are prima șansă în meciul cu Honved, din Europa League

craiova

”Sunt puțin mai slabi!” Lucian Filip crede că FCSB nu va avea probleme cu Alashkert

FOTBAL:CS MIOVENI-FCSB, AMICAL (4.07.2019)

Antrenorul lui Gent, doar cuvinte de laudă pentru Viitorul: ”Este un adversar de valoare, o echipă tânără și talentată”