Ultimele stiri

Di Matteo: “Nu știu dacă voi continua pe banca lui Chelsea”

di matteo

VIDEO FC Vaslui – "U" Cluj 1-0. Băieţii lui Augusto Inacio merg în Liga Campionilor

vaslui u

VIDEO FC Vaslui - U Cluj 1-0VIDEO: Vaslui-"U" 1-0Vasluienii merg în preliminariile Ligii

stea

Arjen Robben, BESTIA NERA pentru Bayern. Și-a ÎNGROPAT echipa în Bundesliga, și-n finala Ligii

arjen robben

VIDEO Rafael Nadal a câştigat turneul de la Roma, după ce l-a învins în finală pe Novak Djokovic

nadal

Finala Cupei EHF, meciul tur: Dunkerque – Goppingen 26:26

dunkerque

VIDEO Fanii CFR-ului iau cu asalt stadionul la meciul cu Steaua

bilete

CFR-Steaua, cu casa închisăFanii vor spectacolFanii clujenilor vor umple până la refuz stadionul CFR-ului

Surpriză în Il Giro: Andrey Amador, primul costarican care câștigă o etapă într-un tur important

andrey amador

VIDEO Jorge Lorenzo câştigă MP al Franţei la Moto GP! Luthi şi Rossi se impun la Moto2 şi Moto3

lorenzo

VIDEO Montpellier, campioană a Franței în premieră, după 2-1 cu Auxerre! PSG a bătut degeaba

franta

VIDEO România s-a calificat în turul II al preliminariilor C.E. la volei masculin: 3-1 cu Cipru

mingii

West Ham United a promovat în Premier League la un an de la retrogradare

vaz te

România, ÎNVINSĂ de Coreea de Sud într-un amical, scor 26-30

radu voina dec 2010

STOP! Horia Tecău și Robert Lindstedt au fost eliminați de la Roma, în semifinale

horia si robert

VIDEO Surprize puține în China: Powell a câștigat etapa de Diamond League, la 100 de metri

asafa powell-1

Finala Ligii Campionilor: Chelsea câștigă la penalty-uri pe terenul lui Bayern (4-3 și 1-1 d.p.)

trofeu 2

Chelsea a câştigat Liga Campionilor, după 4-3 la penalty-uri cu BayernChelsea a câştigat LigaBayern a ratat un penalty în prelungiri

Sir Alex Ferguson a fost internat în spital în urma unei sângerări

sir alex

Porumboiu: „CFR înseamnă blaturi şi cooperativă”

porumboiu digi si in tribuna 12 -2

Porumboiu: „CFR înseamnă blaturi și cooperativa“Porumboiu acuză CFRFinanțatorul vasluienilor spune că Ion Crăciunescu i-a favorizat pe ardeleni

IONUŢ BADEA, antrenor FC Braşov: „Pentru noi, este important sa ne mentinem această poziție 9”

ionut badeaaaaaaaaaaaa

Au UITAT de conflict. Bornescu l-a FELICITAT pe Cadu pentru TITLU

bornescu l-a lovit pe cadu

Bornescu l-a FELICITAT pe Cadu pentru TITLUAu uitat conflictulDeși s-au luat la bătaie pe 8 mai, cei doi au făcut pace după meci

Beto CFR Cluj

Liga 2: Meciul Viitorul Constanța - FC Botoșani a fost întrerupt din cauza ploii

delta tulcea

Bornescu: „Trebuie să fim bărbați si să recunoaștem, au câștigat, merită felicitări!”

bornescuuuu

Calculele pentru Europa CFR, șanse mici la grupele Ligii Campionilor

cfr-campioana-1

CALCULE Liga, misiune imposibilă pentru CFRCALCULE pentru EuropaSteaua are cele mai mari șanse de a prinde grupele

Voina: „În cele 3-4 zile, pe care le mai avem până la plecare, trebuie să redresăm totul”

RADU VOINA nationala 2

Real a refuzat să se pozeze în casa unei femei din Kuweit, pentru 2 milioane de euro

000 Nic6094699

Andone: "În mare proporție este titlul lui Costa, îi mulțumesc". Toate reacțiile campionilor

ioan andone-1

Stoichiță: "Nu îmi explic a doua repriză dintre U și CFR"

stoichita

Porumboiu: „Dacă ăștia sunt campioni, la câte puncte au furat și câte blaturi au făcut...”