Video CFR e la un pas de calificare, dar Deac rămâne cu picioarele pe pământ! ”Nu am realizat nimic!”

deac

Video Standard Liege - Eintracht Frankfurt 2-1. Belgienii au înscris golul victoriei în prelungiri

standard eintracht

”Această calificare ar fi importantă pentru CFR și pentru România!”. Mario Rondon, eroul campioanei în meciul cu Rennes

rondon

Video Lazio - Celtic 1-2. Scoțienii au dat lovitura în prelungiri și sunt deja în 16-imile de finală ale Europa League

Lazio Celtic

Scenariile care o califică pe CFR în 16-imile Europa League. Campioana poate ajunge în primăvara europeană și cu două înfrângeri

billel

Video CFR Cluj - Rennes 1-0. Final nebun în Gruia. Ardelenii mai au nevoie de un punct pentru a ajunge în primăvara europeană

FOTBAL: Udinese - Cagliari, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, LIVE VIDEO, 21:00, Digi Sport 1

• Digi Sport Special logo

MEDIA: Digi Sport Special, 21:45, Digi Sport 1

Urmărește-ne și pe

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

BBC a analizat-o pe FCSB înainte de meciul cu Rangers și a tras o concluzie clară: ”Dezamăgitor!”

Screenshot 2024-10-21 143321

Reacția presei din Scoția după ce Gigi Becali a anunțat că va băga rezervele în meciul cu Rangers

gigi becali (7)

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Exclusiv ”N-a contat! Am vrut să-l schimb”. Gigi...

FOTBAL:PAOK SALONIC-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (3.10.2024)

Exclusiv Prima reacție a lui Gigi Becali, după...

ggi becali

Știri

Video CFR Cluj - Rennes. Giedrius Arlauskis, omul serii în Gruia. Trei parade de excepție ale lituanianului

Interventie Arlauskis

Reacția lui Ilie Dumitrescu după prima repriză a meciului CFR - Rennes

ilie dumitrescu

Video Astana - Alkmaar 0-5. Încă o corecție suferită de Dorin Rotariu din partea fostei echipe

Alkmaar

Cum a prezentat-o Harlem Gnohere pe CFR, în presa franceză, înaintea meciului cu Rennes, din Europa League

gnohere

Incidente la Roma! Doi dintre fanii lui Celtic au fost înjunghiați în plină stradă, în centrul orașului

Untitled

Video Guimaraes - Arsenal 1-1. Portughezii au egalat în prelungiri

Guimaraes Arsenal

Ce au pățit fanii lui Standard Liege în Germania: "Am fost plasaţi într-o cuşcă de fier de 10 pe 4 metri"

standard cusca

L'Equipe și-a schimbat prima pagină, după Rennes - CFR. Francezii au publicat imaginea: ce s-a întâmplat pe teren

lequipe

Video Rennes - CFR Cluj 0-1 | Reacţia surprinzătoare a portarului lui Rennes la penalty-ul executat de Niang