Planul lui Dan Petrescu pentru Lazio Roma - CFR Cluj, joi, 22:00, Digi Sport 1

dan petrescu1

Ștefan Radu nu va juca în meciul cu CFR Cluj: ”Va fi menajat”. Cine îl va înlocui

Lazio

Video Arlauskis, vedetă la UEFA. Parada portarului a devenit virală după returul cu Rennes din Europa League

FOTBAL:CFR CLUJ-RENNES, LIGA EUROPA (7.11.2019)

"Asta e realitatea! E un moment delicat". Damjan Djokovic a spus lucrurilor pe nume după victoria CFR-ului

Djokovic

Arlauskis i-a impresionat şi pe cei de la UEFA! Portarul CFR-ului a fost inclus în echipa etapei din Europa League

Video Violență și la Roma! Fanii lui Lazio au atacat un autobuz cu fani scoţieni după înfrângerea cu Celtic

FOTBAL: Udinese - Cagliari, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, LIVE VIDEO, 21:00, Digi Sport 1

• Digi Sport Special logo

MEDIA: Digi Sport Special, 21:45, Digi Sport 1

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

BBC a analizat-o pe FCSB înainte de meciul cu Rangers și a tras o concluzie clară: ”Dezamăgitor!”

Screenshot 2024-10-21 143321

Reacția presei din Scoția după ce Gigi Becali a anunțat că va băga rezervele în meciul cu Rangers

gigi becali (7)

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Exclusiv ”N-a contat! Am vrut să-l schimb”. Gigi...

FOTBAL:PAOK SALONIC-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (3.10.2024)

Exclusiv Prima reacție a lui Gigi Becali, după...

ggi becali

Știri

Video Scandal la Budapesta la meciul Ferencvaros - CSKA Moscova! Fanii ruşi s-au bătut cu poliţia şi cu ultraşii maghiari

ferencv

Exclusiv Ce-ar fi spus Ilie Dumitrescu, dacă ar fi fost comentator francez, despre victoria CFR-ului cu Rennes

ilie dumitrescu cfr cluj

Noi i-am bătut la fotbal - ei, la salarii! Cel mai bine plătit fotbalist de la Rennes câștigă peste 3 milioane de euro

CFR Rennes

Video Dan Petrescu s-a dezlănțuit în vestiar! Imagini cu bucuria celor de la CFR

collage bucurie cfr vestiar

Video Borussia Monchengladbach - Roma 2-1. Victorie dramatică a nemților, în ultimul minut al prelungirilor

borussia

Video Europa League, etapa a 4-a | Rezultatele și clasamentele. Ludogorets, umilită în Spania. Cele 5 echipe calificate

europa league

CFR Cluj și-a asigurat deja aproape zece milioane de euro din partea UEFA, doar din prime

Bani

Video Dudelange - Sevilla 2-5. Calificare fără emoții pentru andaluzi, la meciul 200 în Europa