Europa League revine în august: ”Am fost înștiințați de UEFA”

Europa League s-ar putea relua în august / Foto: Profi Media Images

Exclusiv Ce i-a transmis Ilie Stan lui Gigi Becali după umilința de la Haifa, scor 0-5: "Te rog frumos, mâine să faci asta"

FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-MACCABI HAIFA 4-2,LIGA EUROPA (3.11.2011)

Video Rangers, la picioarele lui Ianis Hagi: "Ce moment ne-a oferit atunci"

hagiu gol rangers-braga

Video Ianis Hagi nu a fost uitat! Ce a scris UEFA despre momentul extraordinar al românului de la Rangers

Rangers FC v Sporting Braga - UEFA Europa League Round of 32: First Leg

100.000 de dolari pentru o echipă din România, ca să piardă în Europa. Banii, oferiți de unul dintre ”granzii” din La Liga

jesus gil

Exclusiv De la extaz la agonie! Ce au învățat steliștii din meciurile cu Rapid și Boro. ”Ne credeam invincibili”

FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-RAPID BUCURESTI 1-1,LIGA 1 (17.09.2006)

FOTBAL: Udinese - Cagliari, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, LIVE VIDEO, 21:00, Digi Sport 1

• Digi Sport Special logo

MEDIA: Digi Sport Special, 21:45, Digi Sport 1

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

Reacția presei din Scoția după ce Gigi Becali a anunțat că va băga rezervele în meciul cu Rangers

gigi becali (7)

Elias Charalambous a numit cei trei jucători de la FCSB, OUT pentru meciul cu Rangers: ”Eu spun mereu că nu există scuze”

(SP)ROMANIA BUCHAREST UEFA EUROPA LEAGUE FCSB VS FK RFS

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Video ”Absolut nimic nu-i face!” Golul lui...

david-miculescu

Video Meci ”nebun” pentru PAOK! Echipa lui...

Football, UEFA Champions League Qualifiers, PAOK - Malmö FF

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Știri

Ironie pe timp de pandemie. MM Stoica și-a adus aminte de celebrul sfert de finală și nu i-a ”iertat” pe rapidiști

mihai-stoica

Video&Foto Meciurile din Champions League, adevărate focare de infecție: fanii au răspândit COVID-19 în Europa fără să-și dea seama

Liverpool FC v Atletico Madrid - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

CFR Cluj a fost amendată de UEFA pentru incidentele de la meciul cu Sevilla. Câți bani trebuie să plătească gruparea din Gruia

Sevilla FC v CFR Cluj - UEFA Europa League Round of 32: Second Leg

UEFA a luat o nouă decizie în privința meciurilor din Champions League și Europa League

Paris Saint-Germain v Borussia Dortmund - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Rangers, clubul lui Ianis Hagi, și rivala Celtic au fost amendate de UEFA

ianis hagi

News Alert Decizie de ultimă oră a UEFA! Finalele Champions League și Europa League, amânate

Steaua Bucharest v Bayern Muenchen - UEFA Champions League

Video Rangers - Leverkusen 1-3. Ianis Hagi a jucat ultimele 25 de minute, a dinamizat jocul și a avut câteva acțiuni bune

ianis hagi

Video Optimi UEL | Man. United, scorul serii. Frankfurt - Basel 0-3. Rangers - Leverkusen 1-3. Toate golurile sunt AICI

europa league

Video Başakşehir - FC Copenhaga 1-0 | Un penalty pe final a adus succesul turcilor. Calificarea în sferturi se joacă în retur

AS Roma v Istanbul Basaksehir F.K.: Group J - UEFA Europa League