Video Imaginile vorbesc de la sine! Jucătorii de la Sevilla, fluierați de un stadion întreg după calificarea cu CFR Cluj

sevilla

Video Inter - Ludogoreț 2-1 | Keşeru şi Dragoş Grigore nu au putut produce surpriza. Milanezii, gata de derby-ul cu Juve

FC Internazionale v AC Milan - Serie A

Video Păun a marcat pentru CFR, la Sevilla, dar golul calificării a fost anulat! Petrescu, extrem de furios pe margine

var

Video Europa League, 16-imi | Arsenal, eliminată dramatic. Man. United, scorul serii. Porto - Leverkusen 1-3. TOATE GOLURILE

europa league

Video Sevilla - CFR Cluj 0-0. Campioana României, eliminată de VAR din Europa League. Final incredibil

Cristi Manea, în duel cu Reguilon Rodriguez, în meciul Sevilla - CFR Cluj

Video Ce tensiune la Ajax - Getafe! Antrenorii celor două echipe, gata să se încaiere pe teren

FOTBAL: Udinese - Cagliari, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, LIVE VIDEO, 21:00, Digi Sport 1

• Digi Sport Special logo

MEDIA: Digi Sport Special, 21:45, Digi Sport 1

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

Reacția presei din Scoția după ce Gigi Becali a anunțat că va băga rezervele în meciul cu Rangers

gigi becali (7)

Elias Charalambous a numit cei trei jucători de la FCSB, OUT pentru meciul cu Rangers: ”Eu spun mereu că nu există scuze”

(SP)ROMANIA BUCHAREST UEFA EUROPA LEAGUE FCSB VS FK RFS

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Exclusiv Prima reacție a lui Gigi Becali, după...

ggi becali

Exclusiv ”N-a contat! Am vrut să-l schimb”. Gigi...

FOTBAL:PAOK SALONIC-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (3.10.2024)

Știri

Video Trei ocazii uriașe ratate de CFR Cluj, în doar 3 minute! Ce final de repriză au avut ardelenii la Sevilla

Sergio Reguilon Rodriguez și Ciprian Deac

Video Lovitură primită de Dan Petrescu! Burcă s-a accidentat și n-a mai putut continua în Sevilla - CFR Cluj

burca accidentare

Video Gent - AS Roma 1-1 | Calificare chinuită pentru italieni

AS Roma v KAA Gent - UEFA Europa League Round of 32: First Leg

Video Porto - Bayer Leverkusen 1-3 | Germanii se impun şi în retur într-un meci arbitrat de Istvan Kovacs

FC Porto v Bayer 04 Leverkusen - UEFA Europa League Round of 32: Second Leg

Exclusiv ”Este un jucător rar!”. Faza creată de Ianis Hagi, care l-a lăsat ”mut” pe Ilie Dumitrescu

Ianis Hagi

Replica amuzantă a lui Julen Lopetegui la întrebarea despre interdicţiile legate de sex impuse de Dan Petrescu la CFR

Julen Lopetegui Announced As New Sevilla FC Manager

Steven Gerrard, pus pe glume după penalty-ul ratat de Ianis Hagi! ”Pe următorul îl bat eu!”