Europa League | Michel Preud'homme n-a mai așteptat pauza! A mizat totul pe Răzvan Marin

razvan marin

Video Spartak Moscova - Rapid Viena 1-2. Echipa lui Andrei Ivan și Villarreal, la egalitate, în fruntea grupei

rapid viena

Video Europa League | Ce lovitură pentru Răzvan Lucescu! PAOK a rămas în 10, încă din minutul 7, contra lui Chelsea!

Razvan Lucescu eliminare PAOK in meciul cu Chelsea din UEFA Europa League

Video Europa League | Milan - Dudelange 5-2. Luxemburghezii au condus cu 2-1, dar și-au dat și două autogoluri

captura gol dudelange

Video Astana - Dinamo Kiev 0-1. Ucrainenii și-au asigurat calificarea în primăvara europeană

dinamo kiev

Video Incident în Rusia, în UEL: un fan intrat pe teren a vrut să-l atace pe căpitan: Prima glumă: "Nu va mai fi văzut"

FOTBAL: Udinese - Cagliari, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, LIVE VIDEO, 21:00, Digi Sport 1

• Digi Sport Special logo

MEDIA: Digi Sport Special, 21:45, Digi Sport 1

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

BBC a analizat-o pe FCSB înainte de meciul cu Rangers și a tras o concluzie clară: ”Dezamăgitor!”

Screenshot 2024-10-21 143321

Reacția presei din Scoția după ce Gigi Becali a anunțat că va băga rezervele în meciul cu Rangers

gigi becali (7)

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Mesajul transmis de UEFA, după ce FCSB...

Foto Gafă de proporții: ce a postat soția...

3

Știri

Chelsea, pierdere imensă la meciul cu PAOK-ul lui Răzvan Lucescu, din Europa League: "Mă îngrijorează"

Hazard

"Războiul total" dintre Ucraina și Rusia afectează și fotbalul. Decizie de ultimă oră luată la meciul Vorskla - Arsenal

colaj ucraina

Video Napoli, piază rea pentru Ionuţ Radu. "Am fost copil de mingi la Steaua - Napoli 3-3"

Ionut Radu

Video Ultimele detalii despre starea lui Danny Welbeck, după accidentarea din meciul cu Sporting

welbeck accidentat

8 echipe calificate în 16-imile Europa League. Situația din grupe, după 4 etape

europa league

Video Betis - Milan 1-1, în cea mai echilibrată grupă din Europa League

milan

Reacţia lui Răzvan Lucescu, după înfrângerea cu MOL Vidi: "A fost complicat"

razvan lucescu

Video Accidentare groaznică pentru un star de la Arsenal. Imagini dure + reacţia de spaimă a lui Guendouzi

collage welbeck

Video Astana - Jablonec 2-1. Echipa din Kazahstan, aproape de a doua calificare istorică în "16-imi"