Video PAOK - Chelsea 0-1. Englezii, prea puternici, în "vulcanul" de la Salonic. Toşca, folosit tot meciul de Răzvan Lucescu

Willian

Video Ratarea serii în Europa League vine din Italia. Nu a reuşit să marcheze dintr-un metru, cu poarta goală

ratare lulic

Video Sevilla - Standard Liege 5-1. Debut de coşmar pentru Răzvan Marin, în grupele Europa League. A gafat la un gol al gazdelor

sevilla

Video Ciocnire teribilă! Pedro s-a accidentat în prelungiri și umbrește victoria lui Chelsea

pedro accidentare PAOK - Chelsea UEFA Europa League

Video Olympique Marseille - Eintracht Frankurt 1-2. Nemții au dat lovitura în Franța, în inferioritate numerică

marseille frankfurt

Video Debut nefericit pentru Răzvan Marin în grupele UEL. Eroare mare şi înfrângere la scor pentru Standard

razvan marin

• 09:00 LIVE Stirile Digi Sport
  • 09:30 LIVE Digi Sport Matinal
  • FOTBAL: Metaloglobus - CSM Reșița, LIVE VIDEO, 11:00, pe Digi Sport 1

• mircea-rednic-uta

FOTBAL: UTA Arad - Gloria Buzău, LIVE VIDEO, 13:30, pe Digi Sport 1

• FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (27.09.2024)

FOTBAL: Petrolul - Poli Iași, LIVE VIDEO, 16:00, pe Digi Sport 1

• cirjan

FOTBAL: Hermannstadt - Dinamo, LIVE VIDEO, 19:00, pe Digi Sport 1

• profimedia-0914862679

FOTBAL: Bremen - Leverkusen, LIVE VIDEO, 19:30, pe Digi Sport 4

• FOTBAL: Real Madrid - Barcelona, LIVE VIDEO, 22:00, pe Digi Sport 1

Nota primită de Radu Drăgușin, după ce a jucat 96 de minute în Tottenham - Alkmaar. Ce au scris englezii

Tottenham Hotspur v AZ Alkmaar, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Tottenham Hotspur Stadium, London, UK, 24 Oct 2024

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru campioana României în Europa League

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Mesajul transmis de UEFA, după ce FCSB...

Foto Gafă de proporții: ce a postat soția...

3

Știri

"Cine vrea cu brânză și cu ceapă?" Președintele lui Chelsea s-a dus în peluza fanilor și pozele fac înconjurul lumii

Bruce Buck Chelsea fani

Incidente la Salonic înainte de PAOK-Chelsea. Anunţ neaşteptat al englezilor pentru propriii suporteri

Atmosfera pe stadionul din Salonic

Willian, nerăbdător să-l reîntâlnească pe Mircea Lucescu: "Va fi plăcut"

Willian

"Câte ruşini trebuie să mai suportăm?". Motivul incredibil pentru care şi-au scos din lot căpitanul, înainte de meciul din EL

Denis Glushakov

Veste excelentă pentru Răzvan Lucescu, înainte de duelul cu Chelsea

hazard

Cluburile din UEFA Europa League se vor umple de bani. Ce premii sunt acordate la această ediție

europa league

"A ajuns erou pe net". Ce scriu italienii despre Rusescu, după ce a furat bilețelul cu indicațiile antrenorului

Rusescu biletel

Exclusiv "S-a pierdut și coeficientul pe care l-am făcut la Astra". Cum a comentat Şumudică seara "neagră" a fotbalului românesc

sumudica

Tottenham și-a ales stadionul pe care va disputa meciurile din grupele Ligii Campionilor