Video Exclusiv Gigi Becali i-a ”băgat în ședință” pe Iulian Cristea și Ioan Hora! ”Ei trebuie să înțeleagă!”

iulian cristea fcsb

Gică Popescu nu capitulează după eşecul Viitorului: "Putem spera la o minune după repriza a doua de la Gent"

viit

Maghiarii râd de olteni: "Craiova nu e mai bună decât Zalgiris"

Craiova

MM Stoica sare în apărarea lui Dennis Man, după criticile lui Gigi Becali! Pe cine dă vina

FOTBAL:FCSB-MILSAMI ORHEI, LIGA EUROPA (11.07.2019)

Bogdan Andone a explicat de ce l-a scos pe Ioan Hora, la pauză! ”Nu e vorba de forma lui”

alashkert-fcsb

Ce scrie presa din Belgia, după meciul "nebun" în care Viitorul lui Hagi a primit 6 goluri de la Gent

FOTBAL: Udinese - Cagliari, LIVE VIDEO, 19:30, Digi Sport 2

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, LIVE VIDEO, 21:00, Digi Sport 1

• Digi Sport Special logo

MEDIA: Digi Sport Special, 21:45, Digi Sport 1

Urmărește-ne și pe

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

6.800.000 € pentru FCSB! Campioana României, pe locul 70 din 108

gigi-becali-fcsb

BBC a analizat-o pe FCSB înainte de meciul cu Rangers și a tras o concluzie clară: ”Dezamăgitor!”

Screenshot 2024-10-21 143321

Reacția presei din Scoția după ce Gigi Becali a anunțat că va băga rezervele în meciul cu Rangers

gigi becali (7)

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Mesajul transmis de UEFA, după ce FCSB...

Exclusiv ”N-a contat! Am vrut să-l schimb”. Gigi...

FOTBAL:PAOK SALONIC-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (3.10.2024)

Știri

Răzvan Oaidă, lăudat de Gigi Becali după victoria cu Alashkert. ”Îmi pare rău să stea pe bancă!”

Gică Hagi, ”taxat” de Sorin Cârțu după umilința cu Gent! ”Ghiță își merită banii, dacă n-a fost pe teren!”

virgil ghita viitorul

Prima reacție a lui Gică Hagi, după eșecul usturător cu Gent

Gică Hagi

Rezultatele serii în Europa League. Ce au făcut posibilii adversari ai echipelor românești

Europa League

Dennis Man, la pământ în acest debut de sezon! ”Simt că nu sunt eu”

dennis man

Gent - Viitorul 6-3. Trupa lui Hagi pierde primul set cu belgienii. Şanse minime de calificare

Viitorul

”Eu sper să vină și mâine!”. Andone visează la transferul lui De Nooijer

andone-

Exclusiv Gigi Becali îl critică pe Dennis Man! ”O să-l întreb dacă mai vrea să joace fotbal!”

FOTBAL:PREZENTARE BOGDAN ANDONE LA FCSB (5.06.2019)

Honved - U Craiova 0-0. Oltenii au obținut un egal ”alb” în Ungaria, dar marile ocazii le-au aparținut