Buffon: "E ciudat să văd un portar precum Casillas pe bancă! Îl admir mult"

VIDEO Real Madrid - Malaga 2-0. Primul gol al sezonului pentru Di Maria

real gol malaga

VIDEO Mesajul lui Cristiano Ronaldo către fani: “Eu nu ratez de la 11 metri!“

montaj gest Ronaldo

VIDEO Real nu s-a speriat de pătimașii fani lituanieni: Zalgiris-Real Madrid 63-83

real zalgiris

Casillas vrea să plece pentru că nu joacă. Ancelotti: "Mie nu mi-a spus nimic"

ancelotti casillas

Arsenal nu se mulțumește cu Ozil. Pregătește o ofertă oficială și pentru Benzema

benzema ozil real

Casillas amenință că pleacă dacă nu i se schimbă statutul la Real: "E o situație grea"

casillas-titular

Undiano Mallenco arbitrează Barcelona - Real Madrid

mallenco barcelona real

Real Madrid își protejează “bijuteriile“. Perez i-a asigurat pe Ronaldo și pe Bale

ronaldo bale real madrid

Ranieri i-a stabilit prețul lui Falcao. “Este peste Bale!“

falcao ranieri

Varane, marcat de Mourinho. "E un învingător și și-a ținut mereu cuvântul"

varane mourinho

Perez a ieșit public să nege hernia de disc a lui Bale: ”E crud ce i se întâmplă”

bale perez

Ancelotti: ”După ce-am antrenat Real, mă pot retrage. Poate mă las și de fumat”

ancelotti

Juve a respins oferta lui Chelsea, de 30 de milioane de euro, pentru Pogba

pogba

Verdictul medicului: "Dacă Real a știut de problema lui Bale, a făcut o eroare transferându-l!"

bale doctor

Barcelona e la egalitate cu Atletico, dar statistica o face lider autoritar

barcelona colectiv

VIDEO Casillas: ”Să plec acum de la Real? Nu prea cred!”. Reina neagă discuția cu „San Iker”

casillas reina

La 40 de zile după plecarea lui Mesut Ozil, Real Madrid nu și-a găsit decarul

mesut ozil 10 real madrid

Și-a pierdut Casillas postul și la națională? Del Bosque a jucat cu Valdes cu Belarus

casillas second plane

Gareth Bale are hernie de disc, potrivit presei spaniole. Real neagă informația

gareth bale

Ancelotti are un staff imens la Real, din care nu lipsesc fiul său și viitorul ginere

ancelotti staff real

Ramos, fundașul golgheter. A marcat în ultimele 10 sezoane din La Liga

ramos

Morata, înlocuitorul lui Benzema? Cifrele atacantului sunt depășite doar de CR7

alvaro morata

El Clasico se va juca pe 26 octombrie, de la ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

capitani el clasico

Secretul sprinturilor lui CR7: Usain Bolt. Jamaicanul vrea să-l antreneze și pe Bale

bolt cristiano

VIDEO Real, specialista remontărilor: A întors scorul de 3 ori în opt meciuri

real mad

VIDEO „Tata”, primul antrenor din istoria La Liga cu 8 victorii la debut

gerardo

VIDEO Levante-Real Madrid 2-3. Ronaldo a adus victoria în prelungiri! În minutul 90, gazdele conduceau cu 2-1

ronaldo cu baietii jese

Cavani: ”Real e echipa visurilor lui Suarez. Așteaptă doar un semn de la Madrid”

cavani suarez

Bale e accidentat, dar a fost convocat pentru meciurile naționalei Țării Galilor

bale nationala

VIDEO Ozil a reușit, în 15 minute, primul gol și primul assist pentru Arsenal în UCL

1ozil

VIDEO Problemele apărute în vestiarul lui Real după eșecul cu Atleti, rezolvate de căpitani

benzema pepe

Barcelona, peste Real Madrid și AC Milan în UEFA Champions League

trofeu barcelona

Ancelotti recunoaște superioritatea lui Atletico: "Au meritat victoria. Se bat la titlu"

ancelotti-2

Ancelotti, înfrângere după 7 meciuri la Real. Capello a rezistat cel mai mult fără eșec

ancelotti carlo

Isco e obligat de tribunal să plătească daune de 2,6 mil. €

isco real madrid

FC Porto, performanță inegalabilă în Europa: 75 de meciuri fără înfrângere acasă

porto

Muniz Fernandez, OUT șase etape. Nu va mai arbitra în acest an Barcelona și Real

2muniz

Veste bună pentru Ancelotti: îl va avea la dispoziție pe Xabi Alonso cu Juventus

xabi alonso accidentare

VIDEO Gestul impresionant făcut de Cristiano pentru fanul care l-a îmbrățișat pe teren, la Miami

cristiano

Ce-a pierdut Real: Ozil, cele mai multe assist-uri în 2013

ozil-3

"Fulgerul" Bolt îi propune lui Bale rețeta lui Cristiano. "Îl pot ajuta să fie și mai rapid"

bolt

Gareth Bale s-a antrenat în secret și poate juca sâmbătă, în derby-ul cu Atletico

bale real-2

VIDEO Victoria Realului, ironizată de jucătorii Barcei: “M-am uitat la o comedie“