Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Severin - Pandurii 1-3. Echipa lui Pustai a urcat pe locul al doilea în Liga I

captura pandurii bucurie

VIDEO Ceahlăul - FC Vaslui 0-2. Temwanjera și Antal au fost oamenii decisivi

bucurie vaslui captura

VIDEO Gaz Metan - Oțelul 1-2. Prima victorie în deplasare după 2 luni pentru gălățeni

bucurie doi captura otel

VIDEO Dinamo - Steaua 0-2. Roș-albaștrii, la a doua dublă consecutivă în fața rivalilor

bucurie steaua3

VIDEO Pandurii - Viitorul 4-1. Viitorul a ratat o lovitură de la 11 metri, la 0-0

pandurii viitorul

VIDEO CSMS Iași - Astra 0-2. Moldovenii lui Cîrțu sunt cu un picior în liga a doua

FOTBAL: Frosinone - Inter, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

”Cea mai frumoasă femeie din lume”, gata să spună totul despre Ilie Năstase: ”Nu mai pot să trăiesc în minciună. E dureros”

ioana-nastase

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Foto A fost sau n-a fost ofsaid? Tehnologia a intervenit, în cazul fazei decisive care a declanșat scandalul din Real - Bayern

var9

Specialistul a explicat tot, după faza decisivă care a declanșat un scandal uriaș la Real - Bayern + Momentul, cadru cu cadru

real

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Kylian Mbappe a spus-o pe față! Cine e...

profimedia-0765517328

Știri

VIDEO CFR Cluj - CS Severin 1-3. Dublă Florin Costea

cfr severin

VIDEO Petrolul - Brașov 6-4. Festival de goluri la Ploiești!

petrolul brasov

VIDEO Oțelul - "U"  Cluj 0-2. Ardelenii au bifat a doua victorie consecutivă

bucurie U Cluj

VIDEO Gloria – Steaua 0-1. Roș-albaștrii au viitor!

bucurie gaz metan

VIDEO CSMS Iași - FC Brașov 1-2. Debut cu stângul pentru Cîrțu, în fața fostei echipe

Iasi Brasov

VIDEO Oțelul - Concordia 2-1. Victorie la ultima fază!

fratii ionita

VIDEO Ceahlăul - U Cluj 2-1. Nemțenii au câștigat “derby-ul suferinței“ din Liga I

ceahlaul - u cluj MFX

VIDEO Basel - Chelsea 1-2. Gol victorios, la ultima fază

basel chelsea uel

VIDEO Borussia - Real Madrid 4-1. Recital Lewandowski! Nemții, cu un picior în finală

borussia real

VIDEO “U“ Cluj - Gaz Metan Mediaş 3-4. Thriller pe “Cluj Arena“. Două eurogoluri reuşite de Hidişan şi Petre