Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

LIVE VIDEO & TEXT Oțelul - U Cluj, ÎN DIRECT la Digi Sport 1, ora 19:00. Gălățenii, cu gândul doar la revanșă

otelul u cluj

VIDEO Ceahlăul - Corona 3-0. Marc l-a învins pe Marc

captura gol

VIDEO Gaz Metan - Botoșani 1-2. Echipa lui Popovici este revelația începutului de sezon

bucurie botosani 2 1

VIDEO FC Vaslui - Rapid 2-1. Elevii lui Rada au pierdut meciul în prima repriză

vaslui bucurie

VIDEO Corona - Oțelul 0-1. Ionuț Badea a debutat cu o victorie pe banca gălățenilor. Gazdele au terminat în 9

captura otelu

LIVE TEXT & VIDEO Vaslui - Rapid, (21:30), ÎN DIRECT la Digi Sport 1. Rapidiștii au avut sesiune de autografe

MEDIA: Digi Sport Special, 21:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Nota surprinzătoare primită de Radu Drăgușin după ce a jucat 103 de minute în ultimul meci al sezonului pentru Tottenham

radu-dragusin

OUT de la FCSB după eșecul cu Rapid! Gigi Becali: ”Poate găsește să se ducă undeva”. Alți doi jucători vor fi împrumutați

gigi-becali

Foto "Dezgustător". Ce a făcut Tyson Fury, după ce a pierdut "Lupta Secolului" în fața lui Oleksandr Usyk

profimedia-0874301808

Fanii lui Tottenham, după ce l-au văzut din nou titular pe Radu Drăgușin: ”Nemernicul a avut la dispoziție jumătate de sezon”

radu

OUT de la FCSB după eșecul cu Rapid...

gigi-becali

Dorinel Munteanu a răbufnit la...

dorinel

Video ”Senzațional”! I-a luat pe toți prin...

jurgen-klopp

Exclusiv Florin Prunea a reacționat după ce a...

prunea

Știri

VIDEO Viitorul - Astra 0-4. Budescu, primul "hattrick" al sezonului, după două erori imense ale lui Vâtcă

bucurie Budescu-1

VIDEO "U" Cluj - Petrolul 0-1. Golul lui Hamza prelungește seria invincibilă a lui Contra

bucurie Hamza

VIDEO FC Botoșani - CFR Cluj 0-0. Surpriză în Moldova, unde gazdele au jucat în zece, din minutul 9

Botosani-CFR Cluj

VIDEO Steaua - Ceahlăul 2-1. Reghe, victorie în fața prietenului Miriuță. Probleme mari de arbitraj

bucurie steaua-1

VIDEO Ceahlăul - CSMS Iași 1-0. Nemțenii s-au salvat, dar ieșenii iau drumul Ligii a II-a

bucurie golubovic

VIDEO Astra Giurgiu - CFR Cluj 3-3. Gazdele au rămas în 10 oameni din prima repriză

Astra Giurgiu CFR Cluj

VIDEO Severin - Steaua 1-1. Iancu și-a salvat echipa de la al doilea eşec consecutiv

bucurie IANCU

VIDEO U Cluj - Petrolul 2-4. Oaspeții au ajuns pe podium

bucurie grozav

VIDEO Dinamo - Viitorul 2-3. Echipa lui Hagi va juca în Liga I și în sezonul viitor

bucurie viitorul - dinamo

VIDEO FC Vaslui - Oțelul 1-0. Premiera moldovenilor din acest sezon

bucurie ANTAL

VIDEO FC Brașov - Gloria Bistrița 4-1. Final excelent de sezon pentru "stegari"

bucurie brasov captura

VIDEO CSMS Iași - Mediaș 0-2. Moldovenii mai au doar șanse teoretice de salvare

iasi - medias MFX

VIDEO Gloria - CS Severin 0-0. Dolha și-a salvat echipa de la înfrângere

dolha penalty

VIDEO Steaua - Viitorul 2-5. Campioana s-a făcut de râs la ultimul meci în Ghencea