Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO FC Vaslui-Steaua 0-1. Federico Piovaccari a decis un joc încheiat cu trei eliminări ale gazdelor

captura piovac

VIDEO ACS Poli – Corona 0-0. Timișorenii, la a patra partidă consecutivă fără gol marcat. Corona, tot ultima

chirches invata

VIDEO Șahtior - Man. United 1-1. Echipa lui "Il Luce" este invincibilă în fața britanicilor

MEDIA: Digi Sport Special, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Turin, Italy. 12th May, 2024. 13/05/2024 Serie A, 35 day, Torino, Allianz Stadium, in the photo: team Salernitana during Juventus FC vs US Salernitana, Italian soccer Serie A match in Turin, Italy, May 12 2024 Credit: Independent Photo Agency/Alamy Live N

FOTBAL: Salernitana - Verona, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Dinamo - Csikszereda, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Torino Vs Juventus - Serie A Tim 2023/2024, Italy, Turin - 13 Apr 2024

FOTBAL: Bologna - Juventus, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Nota surprinzătoare primită de Radu Drăgușin după ce a jucat 103 de minute în ultimul meci al sezonului pentru Tottenham

radu-dragusin

Foto "Dezgustător". Ce a făcut Tyson Fury, după ce a pierdut "Lupta Secolului" în fața lui Oleksandr Usyk

profimedia-0874301808

Fanii lui Tottenham, după ce l-au văzut din nou titular pe Radu Drăgușin: ”Nemernicul a avut la dispoziție jumătate de sezon”

radu

Aris - PAOK 1-2. Victorie istorică: PAOK a câștigat titlul! Răzvan Lucescu e campionul Greciei!

Griechenland - Fußball Super League Saison 2023-2024 Apostolis Nikolaidis Stadion Athen, 01.10.2023 Panathinaikos Athen

Video ”Senzațional”! I-a luat pe toți prin...

jurgen-klopp

Dorinel Munteanu a răbufnit la...

dorinel

Video Dinamo - Csikszereda 2-0. ”Câinii”, la...

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC, BARAJ TUR SUPERLIGA SUPERBET (20.05.2024)

Exclusiv Florin Prunea a reacționat după ce a...

prunea

Știri

VIDEO Steaua-Chelsea 0-4. Campioana a suferit, acasă, cel mai drastic eșec în UCL

mata chelsea

VIDEO Petrolul-CFR 3-2. Festival de goluri la Ploiești

bucurie gol petrolul-1

VIDEO Astra - FC Brașov 3-0, Yazalde înscrie în prelungiri, stabilind scorul final!

bucurie Bukari

VIDEO Viitorul - FC Vaslui 2-0. Gazdele au obținut prima victorie cu "dubla" lui Axente

bucurie axente

VIDEO Corona - FC Botoșani 1-2. Hadnagy îi menține pe moldoveni în topul Ligii 1

bucurie botosani

VIDEO Torino - Juventus 0-1. Echipa lui Conte s-a impus în derby cu un gol din offside

bucurie Pogba

VIDEO PSG - AS Monaco 1-1. Ibrahimovic și Falcao, în prim - plan în derby-ul Franței

psg monaco

VIDEO FC Botoșani - Steaua 1-2. Pe muchie de cuţit

steaua botosani

VIDEO CFR Cluj - Pandurii 1-1. Grigoraș riscă demiterea

bucurie gol eric

VIDEO FC Brașov - Vaslui 1-1. Blestemul partidelor din deplasare continuă pentru trupa moldoveană

captura bucurie surdu

VIDEO Dinamo - Petrolul 1-1. Petrolul a egalat în finalul partidei și putea chiar câștiga!

captura bucurie petrolul

VIDEO ACS Poli - Viitorul 0-0. Bănățenii au întrerupt seria celor trei înfrângeri la rând

poli - viitorul

VIDEO Gaz Metan - "U" Cluj 2-1. Revenire spectaculoasă a elevilor lui Cristian Dulca

captura bucurie medias

VIDEO Pandurii - Dnepr 0-1. Gorjenii au fost dominați la debutul în grupele Europa League. Festival de ratări!

Pandurii Dnepr 0-1.

VIDEO Schalke - Steaua 3-0. Egali cu nemții timp de o oră

bucurie schalke

VIDEO Galatasaray - Real Madrid 1-6. Hat-trick Ronaldo și spectacol făcut de "galactici" la Istanbul!

ronaldo.galata-real.1-6

VIDEO Viitorul - Botoșani 0-0. Moldovenii sunt neînvinși după șapte etape din Liga 1

Viitorul - Botosani

VIDEO FC Vaslui - ACS Poli Timișoara 1-0. Un nou gol pentru Celeban

bucurie vaslui

VIDEO FC Brașov - Săgeata 1-1. Gazdele au egalat în prelungirile meciului

golul 2 captura

LIVE TEXT & VIDEO Petrolul - Pandurii, 20:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1. Se anunță spectacol pe "Ilie Oană"!

boudjemaa pandurii

VIDEO Dinamo - Vaslui 2-0. Roș-albii au întrerupt seria moldovenilor, care aveau șapte victorii consecutive!

captura doi rotariu

VIDEO Rapid - Viitorul Constanța 1-1. Spectacol ofensiv pentru femei și copii, puncte pentru ambele echipe

bucurie rapid

VIDEO Oțelul - "U" Cluj 2-1. Gălățenii au revenit după ce erau conduși în minutul 2!