Ultimele stiri

Jan Leslie, antrenor Randers: "Am făcut cel mai bun meci din acest an, dar Oltchim a fost mai bună!"

antrenori oltchimRanders

VIDEO Ghinion pentru Dinamo: două schimbări în primele 16 minute! Alvarez şi Pulhac s-au "rupt"

alvarez curtean

VIDEO Coregrafia steliştilor la derby: "Idealurile nu pot fi interzise"

coregrafie steaua dinamo

Bicfalvi, al doilea roşu în 4 zile! Ex-stelistul a fost eliminat la Volin Luţk în victoria cu 2-1 cu Zakarpatia

bicfalvi.volin

Moţi a marcat un gol pentru campioana Bulgariei. Ludogorets a urcat pe primul loc după 4-0 cu Veliko Tirnovo

Moti.Ludogorets

Fără golurile și pasele decisive ale lui Van Persie, United era pe locul 12

van persie goluri

Bogdan Stancu a marcat din nou pentru Orduspor şi a ajuns la cota 6 în campionatul Turciei!

bogdan stancu

VIDEO EXCLUSIV Sosire Dinamo la stadion și prima ieșire pe teren a "câinilor"

autocar dinamo

Federer este preocupat de problema dopingului: "Mai multe teste!"

roger federer

Casillas a devenit portarul cu cele mai multe meciuri pentru aceeaşi echipă în Primera: 467, la Real!

casillas.plonjon

VIDEO Becali și Borcea s-au contrat la Digi Sport înainte de meci. Finul s-a înclinat în fața nașului :)

borceaSiGigi

INFOGRAFIE "Principele" Milito este al treilea golgheter al lumii în anul 2012. Topul 5 al marcatorilor

diego milito inter

VIDEO Liverpool - Newcastle 1-1: "cormoranii" au fost salvați iar de Luis Suarez. Gerrard, la meciul 600

steven gerrard coloccini

Interiştii au văzut în pauză că a fost ofsaid la golul lui Juventus: "Am revenit cu multă furie pe gazon"

Juventus.Inter

VIDEO EXCLUSIV Imagini din cele două vestiare, înainte de Steaua-Dinamo

poza vestiare

FOTO și VIDEO Falcao a terminat meciul cu Valencia "ca după război", fiind călcat pe cap de Soldado

radamel falcao-1

Costin Lazăr a fost eliminat în victoria lui PAOK cu Panionios

costin lazar

Alonso e fericit cu locul 2 la Abu Dhabi: "Am stat mult pe 7-8 în cursă"

alonso.fernando

VIDEO Dinamoviștii s-au strâns în Ștefan cel Mare, înainte de plecarea spre Arena Națională

Suporteri Dinamo

Miza lui Dănciulescu: cu un gol diseară, dinamovistul devine CEL MAI BUN marcator all-time în derby

danciulescu record

Echipa feminină a Cehiei și-a apărat trofeul în finala Fed Cup

cehia-fedcup

Sao Paulo - Fluminense 1-1, oaspeții se apropie și mai mult de titlu!

fred fluminense

VIDEO Santos a căzut în dizgrație la Arsenal, după un gest "stupid": i-a cerut tricoul lui Van Persie la pauză!

romania islanda-1

VIDEO Pescara - Parma 2-0. Doar patru puncte între cele două formații, aflate pe locurile 13, respectiv 6

Weiss

VIDEO Accident teribil la Abu Dhabi. Rosberg era să-i rupă capul lui Karthikeyan. Abandonuri și pentru Lewis Hamilton și Mark Webber

accident F1 la Abu Dhabi

VIDEO Unirea Dej - Dinamo 3-0. Roș-albii n-au putut întrerupe seria de invincibilitate a gazdelor

volei Dej - Dinamo

VIDEO Real Sociedad - Espanyol 0-1. Victorie a catalanilor, în deplasare, în campionat, după un an de pauză