Tenis

Citește totul despre tenis și jucătorii sportului alb. Află rezultate din tenis, vezi cum arată clasamentele WTA și ATP după turnee importante pe zgură sau iarbă, dar și noutăți despre jucători și premii. Fii la curent cu rezultatele din tenis, află când joacă Simona Halep, dar și alți tenismani români.

Halep și-a aflat tabloul de la New Haven. Pentru prima oară în istoria turneului asistăm la un asemenea lucru

Simona Halep

Povestea impresionantă a Lesiei Tsurenko, adversara Simonei în sferturile de la Cincinnati

LESIA TSURENKO

Perechea Tecău-Rojer, calificată în sferturi la Cincinnati

rojer tecau-1

Video Halep, procentaj uluitor la primul serviciu! "Asta m-a ajutat!". Ce a pus-o Cahill să facă

halep nou

Video HALEP CINCINNATI | HALEP - BARTY 7-5, 6-4. Victorie importantă a Simonei, pentru calificarea în sferturi la Cincinnati

Halep - Barty Cincinnati 2018

Video Nu a mai rezistat. Simona Halep, reacții nervoase la Cincinnati, în duelul cu Barty

MEDIA: Digi Sport Special, 20:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Jack Grealish of Manchester City speaks with Manuel Akanji of Manchester City during the UEFA Champions League league stage match Manchester City vs Inter Milan at Etihad Stadium, Manchester, United Kingdom, 18th September 2024(Photo by Cody Froggatt/Ne

FOTBAL: Manchester City - Watford, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• UEFA CHAMPIONS LEAGUE - Real Madrid vs VfB Stuttgart

FOTBAL: Real Madrid - Alaves, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Victoria și David Beckham, "ruptura" anului 2024

Victoria Beckham opens up about David Beckham's alleged affair with Rebecca Loos on 'Beckham' docuseries

Cristiano Ronaldo, făcut praf de o legendă după ce a ajuns la 900 de goluri: "N-are nicio treabă cu fotbalul!"

cr7

Nota primită de Andrei Rațiu, după ce a fost decisiv și a jucat 96 de minute împotriva lui Atletico Madrid

profimedia-0910788396

Ioan Varga a anunțat decizia finală a CFR-ului, după ce Louis Munteanu a petrecut în club până la 05:00

Ioan Varga

Nota primită de Andrei Rațiu, după ce a...

Decizia Federației de Fotbal din...

erling haaland

Exclusiv Universitatea Craiova, PATRU meciuri la...

FOTBAL: FC UNIVERSITATEA CLUJ - UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (22.09.2024)

În sfârșit! Oțelul Galați a reacționat...

dorinel

Știri

Video Ce s-a întâmplat cu Barty după intervenția antrenorului, în meciul cu Halep

barty

Să credem în miracole!? Ce a postat "Miki" Buzărnescu pe o rețea de socializare! FOTO

miki deschidere

2018, o adevărată lovitură pentru Buzărnescu! Asaltul sponsorilor pentru jucătoarea cu cea mai impresionantă ascensiune

Buzarnescu

Navratilova: "Simona categoric joacă și arată ca un număr 1 mondial"

Rogers Cup Montreal - Day 6

Avansul minim pe care îl va avea Halep în fruntea clasamentului WTA, după turneul de la Cincinnati

Serena Williams a dezvăluit abia acum motivul real pentru cea mai usturătoare înfrângere din carieră

serena bun

ITF a aprobat reforma Cupei Davis. Ce modificări va suferi competiţia

copa-davis-copa

A inițiat o campanie pe internet pentru a nu renunța la tenis! Mesajul emoționant al Elenei Bogdan

elena bogdan

Muguruza, furioasă după eşecul care o va scoate din top 10 WTA: "A fost un meci urât"

Muguruza

Simona Halep a confirmat prezența la încă un turneu. Competiția va fi transmisă ÎN DIRECT la Digi Sport

halep scandari

Video Simona Halep - Ajla Tomljanovic 4-6, 6-3, 6-3

halep

Video Cel mai amuzant moment al carierei pentru fostul antrenor al Irinei Begu: "Mi-am cerut scuze"

comanescu begu

Video Halep a reușit punctul meciului, în duelul cu Tomljanovic. Lovitura care a pus-o la pământ pe australiancă

colaj halep

Video Cahill a făcut iar minuni pentru Simona. "De ce joc așa prost?". Răspunsul lui și glumele plasate perfect

Halep Cahill time

Wozniacki, abandon în meciul din turul doi de la Cincinnati. Daneza poate pierde locul 2 WTA

caroline wozniacki

Video Simona Halep a cerut să-şi schimbe tricoul la meciul cu Tomljanovic. Replica arbitrului de scaun

halep schimb tricouri BUN

Halep și-a aflat posibila adversară în turul următor la Cincinnati. Muguruza, OUT!

Muguruza halep

Video Djokovic e în sferturi la Cincinnati. Marea surpriză, eliminarea favoritului numărul 3

Novak Djokovic

Halep, Begu și Cîrstea au dat cărțile pe față în Canada. "Cum e posibil ca România să aibă 6 jucătoare în Top 100?"

halep Begu

"Acesta este motivul pentru care e așa bună!" Cahill a dezvăluit care este principala calitate a Simonei Halep

cahill halep trofeu 1

Video Ar fi fost victoria carierei! Copil i-a dat mari emoții lui Marin Cilic, la Cincinnati