JO 2024

A izbucnit scandalul! David Popovici le-a spus americanilor șase cuvinte, după ce Pan Zhanle a fost acuzat de dopaj

Paris, Frankreich 31.07.2024: Finals Schwimmen Tag 5, Kyle Chalmers, AUS, David Popovici, ROU ( Paris, Frankreich 31.07.

Video Ce surpriză: principala favorită, OUT de la JO 2024! Nu mai pierduse la Paris de 3 ani și a început să plângă

WhatsApp Image 2024-08-01 at 18.25.16

Foto Pan Zhanle a intrat în cadru când David Popovici dădea interviu și a făcut un gest din mână! Românul a reacționat instant

Screenshot 2024-08-01 at 18.06.39

Exclusiv Câți bani primește David Popovici de la CS Dinamo pentru cele două medalii obținute la JO

Paris 2024 - Swimming

Ion Țiriac a auzit discursul-manifest al lui David Popovici și a răspuns

Swimming - Olympic Games Paris 2024: Day 4

Foto Gestul făcut de David Popovici pe podium, după ce a terminat pe locul 3. Cei din tribune au reacționat imediat

profimedia-0894717804

• 06:00 Champions League: Rezumate

MEDIA: Liga Digi Sport, 15:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-FC U CRAIOVA, LIGA 2 CASA PARIURILOR (2.09.2024)

FOTBAL: Atletico - Leipzig, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

Foto A câştigat Roland Garros, visa să ajungă ca Halep, dar acum e medic chirurg la Floreasca

ioana ducu plaja

Primul fotbalist din lume care nu mai suportă și a spart tăcerea. ”Dacă va continua, vom intra în grevă”

Manchester City Training and Press Conference - City Football Academy - Tuesday 17th September

După 29 de ani, a căzut recordul la Real Madrid! S-a scris istorie în UEFA Champions League

Real Madrid CF v Real Valladolid CF - LaLiga EA Sports

O celebritate a venit în România și a trăit ceva despre care doar auzise: ”O nebunie! M-am așezat și m-am întrebat ‘Ce-a fost asta?’”

Screenshot 2024-09-17 at 19.05.56

Video Jurnaliștii spanioli l-au descris pe...

Rayo Vallecano Vs CA Osasuna in Madrid, Spain - 16 Sept 2024

Video Exclusiv Gigi Becali a intrat în direct și l-a...

naum

Video Exclusiv Verdictul a fost dat în direct după...

profimedia-0902931966

Exclusiv E atât de bun, încât staff-ul FCSB-ului...

mihai-popescu

Știri

Exclusiv Reacție categorică după ce România a obținut medalii de aur și argint la canotaj: ce sacrificii au făcut sportivii

marian 3

Acuzat că a trișat, Pan Zhanle a spus ce a făcut până la 02:30 înaintea cursei de la JO în care a ”spulberat” recordul

profimedia-0894706016

Premieră istorică realizată de Andrei Cornea și Marian Enache la JO. Imaginile bucuriei

profimedia-0894825678

”Arestată pe loc!” O femeie a apărut în direct în timpul JO de la Paris și nimeni nu se aștepta la ce avea să facă

imageedit_1_9363517499

”Dacă ar mai fi fost, nu aș mai fi putut”. Ce a spus Simona Radiș după argintul de la JO. Anunțul Ancuței Bodnar

simona, ancuta

”Șoc!” Comitetul Olimpic a înlocuit campioana națională în proba ”regină” de la JO: ”Este incredibil”. Cine i-a luat locul

Saint-Etienne, France, 24/07/2024, Illustration of the official logo during the football match between Uzbekistan and Spain, Olympic Games Paris 2024 on 24 July 2024 at Parc des Princes stadium in Paris, France

ARGINT pentru ROMÂNIA! Ancuța Bodnar și Simona Radiș, vicecampioane olimpice la dublu vâsle, la JO de la Paris. Cursă dramatică

profimedia-0894823163

Foto VIRAL: ”Ați adus un asasin plătit la JO?”. La 51 de ani, a câștigat medalia cu o mână în buzunar: 21.000.000 de vizualizări

yusuf-dikec

Nadia Comăneci, emoționată după bronzul cucerit de David Popovici la JO 2024: ”Fabulos”

profimedia-0894267779

Acuzat că a trișat! Controversă uriașă după cea mai rapidă cursă din istorie la 100 m liber: ”Nu e reală medalia!”

profimedia-0893281787

”Am vrut doar să câștig în fața lui”. Pan Zhanle l-a atacat, după ce a luat aurul olimpic la 100m liber

(PARIS2024)FRANCE PARIS OLY SWIMMING

Ce au scris americanii după ce David Popovici a luat bronzul în cea mai rapidă cursă de 100 m liber din istorie

Chinezii au reacționat, după ce Pan Zhanle l-a învins pe David Popovici și a câștigat aurul la 100m liber

Paris 2024: Swimming

Reacția categorică a ungurului Nandor Nemeth, după ce David Popovici i-a suflat medalia la O SUTIME

profimedia-0894074702

Câți bani a câștigat David Popovici pentru medalia de bronz obținută la proba de 100 m liber + Ce sumă a strâns la JO

Swimming - Olympic Games Paris 2024: Day 3

Foto Gestul făcut de David Popovici, după ce a încheiat pe locul 3 proba de 100 metri liber de la Jocurile Olimpice

David Popovici, medalie de bronz in proba de 100 metri liber de la Jocurile Olimpice! Zhanle Pan, nou record mondial

Bernadette Szocs n-are niciun dubiu, după eliminarea de la Jocurile Olimpice: ”Am fost furată!”

European Games Krakow Malopolska 2023 - Day 8 - 27 Jun 2023

A umilit-o pe Bernadette Szocs la Jocurile Olimpice și imediat după meci a dat declarația zilei

profimedia-0894054373

Alimentul pe care David Popovici îl mănâncă în fiecare zi! Nu lipsește din dieta campionului olimpic

david-popovici

Federația a uitat s-o înscrie la Jocurile Olimpice de la Paris: ”Pentru ce am muncit patru ani?”

2024 USATF NYC Grand Prix

A fost trimisă acasă de la JO 2024, după ce a părăsit Satul Olimpic cu un coleg! ”Am făcut plângere pentru hărțuire”

ana-vieira

Bernadette Szocs a reacționat imediat după înfrângerea categorică de la JO 2024: ”Un pic aiurea!”