SuperLiga

Digi Sport îți spune totul despre Liga 1, prima ligă din campionatul de fotbal al României. Află rezultate din Liga 1, program, meciuri, scoruri și transferuri. Citește știri din Liga 1, află rezultatele la zi al etapei și programul etapei viitoare. Îți spunem cine promovează în Liga 1, dar și cine retrogradează în eșalonul secund.

CFR - Viitorul 3-1 | "Avem multe de învăţat din acest meci". Cum explică Gică Hagi căderea din repriza a doua

hagi cfr viitorul

Video CFR Cluj-Viitorul 3-1. Victorie uriașă! Conduși la pauză, ardelenii au revenit și sunt tot mai aproape de titlu

cfr cluj gol bucurie

Video CFR Cluj - Viitorul 3-1 | "La județ, da, se dă!" Verdictul lui Ion Crăciunescu, după ce ardelenii au primit penalty

ion-craciunescu

”Am încercat să vorbim între noi! De aici s-a declanșat totul!”. Analiza lui Ianis Hagi după eșecul de la Cluj

hagi ianis

CFR Cluj - Viitorul 3-1 | Camora a dezvăluit ce a făcut Dan Petrescu la pauză, în vestiar: "Asta am făcut"

mario-camora

Video CFR Cluj - Viitorul 3-1 | Descătușarea lui Dan Petrescu. Cum s-a bucurat "Bursucul", după golul lui Vinicius

MEDIA: Liga Digi Sport, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: UTA ARAD - AFC HERMANNSTADT SIBIU, SUPERLIGA SUPERBET (16.09.2024)

FOTBAL: UTA - Petrolul, 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Romelu Lukaku Napoli

FOTBAL: Napoli - Como, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• FOTBAL:FARUL CONSTANTA-DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (12.02.2024)

FOTBAL: Farul - Dinamo, 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• profimedia-0745733834

FOTBAL: Leganes - Valencia, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Fotbal Club, 23:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Surpriză la aeroport! Becali a văzut noul look al lui Octavian Popescu și a spus ce se va întâmpla cu decarul FCSB-ului

tavi popescu

Cum l-a numit Philippe Clement pe Ianis Hagi, după ce șefii lui Rangers l-au pus să îl reprimească în lot

Rangers Training, The Rangers Training Centre, Glasgow, UK - 02 Oct 2024

Simona Halep - Arina Rodionova 6-2, 4-6, 6-4. Românca a ”spart gheața”, după 777 de zile

simo

Ce lovitură! ”Cel mai mare club din România” îl vrea pe atacantul care marchează pe bandă rulantă în Europa: ”Asediu”

raul-florucz1

Cum a numit-o presa din Grecia pe PAOK...

FOTBAL:PAOK SALONIC-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (3.10.2024)

Exclusiv Ilie Dumitrescu l-a văzut în acțiune în...

ilie

Video Simona Halep - Anna Blinkova 2-6, 1-6...

simona

Video Lille - Real 1-0. Aston Villa - Bayern...

Muenchen, Allianz Arena, 17.09.24, GER, Herren, UEFA Champions League, Saison 2024-2025, FC Bayern Muenchen - Dinamo Zag

Știri

Video Ratarea uriașă a lui Rivaldinho a costat-o pe Viitorul. CFR Cluj a întors rezultatul

rivaldinho ratare

Exclusiv Motivul absenței lui George Țucudean: a simțit înțepături la inimă în timpul antrenamentului de duminică

tucudean

Victor Pițurcă, antrenor la Universitatea Craiova? Răspunsul lui Gică Craioveanu

Victor Piturca Romania calificare U21

Corneliu Papură: "Nu mă interesează CFR - Viitorul. O să mă uit la snooker"

papura sepsi

Gigi Becali nu crede că şi-a jignit jucătorii: "Cu dragoste le zic"

Gigi Becali

"Cel mai prost joc al nostru!" Reacția lui Eugen Neagoe când a fost întrebat dacă vine la Craiova

FOTBAL:FCSB-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, PLAYOFF LIGA 1 BETANO (8.04.2019)

Raphael Varane și-a decis viitorul. Zinedine Zidane a confirmat, după rușinea de aseară

zidane varane

Exclusiv "Nu am ce face!" De ce nu poate Gigi Becali să le taie salariile "perlelor" de la FCSB

Gică Hagi Gigi Becali

Mihai Stoica a strigat după meciul FCSB-Astra, iar CFR Cluj nu a scăpat de ironii. Răspunsul a venit azi

dan petrescu, mihai stoica

"Dacă Mangia ar lucra cu Becali? Da ..." + Motivul surpriză al plecării italianului de la Craiova

mangia demisie

Exclusiv ”E jucător de geniu!”. Fotbalistul de la FCSB care l-a încântat pe Gigi Becali

gigi becali

Exclusiv "E posibil, Coman să fi arătat colegilor un SMS şi să creadă că e de la mine". Gigi Becali susţine că el nu dă mesaje

Gigi Becali telefon

Ilie Dumitrescu, vehement cu Gigi Becali: ”Nu există medicament sau unguent pentru el! Da, vreau să ia o pauză!”

gigi ilie

Video FCSB - Astra 1-0 | Mihai Stoica a răbufnit la adresa arbitrajului: "Nu am sugerat nimic, am spus clar!"

mm stoica suspendat steaua fcsb

Exclusiv Gigi Becali, furios după victoria cu Astra: ”Echipa e foarte slabă! Meritam noi să câștigăm? Niciodată!”

FOTBAL:FCSB-ASTRA GIURGIU, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (28.04.2019)

Video FCSB - Astra 1-0 | "Vă dați seama, era și ultima secundă!" Mihai Teja a vorbit despre cel mai greu moment al partidei

FOTBAL:FCSB-AFC HERMANNSTADT, LIGA 1 BETANO (11.02.2019)

Video "Şi cu ei am făcut blat?" Ce a spus Denis Alibec despre declaraţiile lui Dan Petrescu

alibec fcsb astra

Florinel Coman a explicat gestul față de Mihai Teja și povestea cu sms-ul primit de la Gigi Becali

Florinel Coman

"Nu știu ce înseamnă fotbal!" Tănase, atac la fani și la arbitru: "Trebuie să îți rupă piciorul ca să îți dea penalty"

Florin Tanase

Video FCSB - Astra 1-0. Roș-albaștrii pun presiune pe liderul CFR! Cestor a ratat o mare ocazie în prelungiri

fcsb-astra captura

Video FCSB - Astra | Florin Tănase a refuzat din nou banderola de căpitan. Explicaţia jucătorului

Video FCSB - Astra | Florin Tănase a cerut două penalty-uri în prima repriză. Reacția lui Balint: "E curios!"

faze controversate fcsb-astra

Exclusiv "Sunt dezgustat!" Dani Coman i-a răspuns lui Dan Petrescu, înaintea meciului cu FCSB

dan petrescu interviu digi sport

Video FC Botoșani - Poli Iași 3-0! Două penalty-uri, unul ratat și o eliminare! Gazdele au dominat clar derby-ul Moldovei