Exclusiv Dănciulescu, interzis după Dinamo - UTA: "Nu-mi vine să cred! Nu există nicio scuză"

ionel-danciulescu1

Video Dinamo - UTA Arad 2-2. Ce nebunie la revenirea lui Rednic! Arădenii au egalat în minutul 90+5. Rar se văd asemenea...

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-UTA ARAD, LIGA 1 CASA PARIURILOR (2.10.2021)

Video Ocazie monumentală în meciul Dinamo - UTA! "Vorbim de ratarea etapei!"

ratare dinamo

Video Primă repriză "nebună" pentru Dinamo, cu UTA, la revenirea lui Mircea Rednic. Gol Torje și ratări "de generic"

mircea rednic

Video Exclusiv Dănciulescu nu a fost sunat de Dinamo, dar a dezvăluit ce lovitură pregătește Nicolae Badea: "S-au întâlnit!"

Cornel Dinu, alături de Nicolae Badea / Foto: Sport Pictures

21 de ani fără Cătălin Hîldan. Momentul pregătit de fanii dinamoviști la meciul cu UTA

pch

Rednic, așteptat să o resusciteze pe Dinamo. Bilanțul antrenorului în meciurile de debut

rednic

Rezultat surprinzător în sondajul "Salvează Mircea Rednic pe Dinamo". Antrenorul are o sarcină extrem de dificilă

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-CSM POLITEHNICA IASI, LIGA 1 BETANO (4.02.2019)

Video ”Puteam să spun și eu ca Șumi sau ca Petrescu!”. Rednic, despre lotul lui Dinamo + ce zice de revenirea lui Dănciulescu

2

Laszlo Balint, înaintea meciului Dinamo - UTA: "Vor fi câini şi la propriu şi la figurat"