Ultimele stiri

Ibrahimovic, EROU la PSG! L-a salvat pe Ancelotti de la o înfrângere cu o super dublă

ibrahimovic

SUA, campioană olimpică la baschet masculin! LeBron, Kobe & Co. au bătut în finală Spania, 107-100

le bron james durant

FC Vaslui - Pandurii 0-0. Arbitrul Radu Petrescu nu a acordat un penalty clar oaspeților

vaslui-2

SUA a surclasat Franța în finala olimpică la baschet feminin: 86-50

sua baschet f jo

Spania și Mihaela Ciobanu au obținut, în prelungiri, bronzul olimpic la handbal feminin

spania jo

astafei-chiriches

Norvegia - Muntenegru 26-23, în finala feminină de handbal. Bulatovic + Jovanovic=13 goluri!

norvegia jo

cluj

VIDEO Finala ATP Toronto: Gasquet - Djokovic, în direct pe Digi Sport 2, luni, de la ora 02:00

gasquet djokovic

Gică Popescu: "I-a fost greu lui Messi în aglomerația făcută de Dinamo"

messi gica popescu

Dario Bonetti: “Am făcut un meci foarte bun, avem tineri de calitate!“

dario bonetti

Cristi Borcea e mulțumit: "Dinamo a jucat foarte bine!"

cristi borcea dinamo

Michel Owen nu-și mai găsește echipă. Stoke City nu vrea să-l plătească decât dacă va juca

owen stoke

Dragoș Săvulescu: “Dinamo a ținut piept unei echipe foarte valoroase!“

savulescu

Usain nu s-a mai oprit! Record mondial la 4 X 100 de metri

usain bolt

David Villa, încântat de Țucudean: “Am remarcat un jucător puternic în față și condiția lor fizică“

david villa-1

Dragoș Grigore: "Am demonstrat că putem face față, cât de cât, oricărei echipe din lume"

dragos grigor

VIDEO Bălgrădean: “Nu ne-am făcut de râs în fața Barcelonei. Frică? Mi-e frică doar de bătaie“

balgradean

Messi a mai stabilit un record pe Național Arena

messi dinamo

George Țucudean nu s-a lăsat impresionat de jucătorii Barcelonei: "Pique a fost ca orice alt fundaș"

Tucudean barcelona

Mo Farah reușește o dublă istorică. Aur și la 5.000 de metri

mo farah

Boris Galchev a debutat la Dinamo! A jucat 5 minute contra Barcelonei

boris galchev

David Villa a revenit pe teren după 8 luni de absență! A intrat în minutul 73 al amicalului cu Dinamo