Ultimele stiri

VIDEO INTERVIU Nikolic: "A venit Reghe și a făcut unitate în echipă!"

BOX: Americanul Hasim Rahman nu a rezistat nici două reprize în fața rusului Alexander Povetkin!

hasim rahman povetkin

VIDEO FC Sevilla - Barcelona 2-3. Catalanii au revenit de la 0-2!

sevilla barca

VIDEO Simulare reușită a lui Fabregas! Sevilla a avut un om eliminat degeaba în minutul 72

lovitura cap

VIDEO Juventus - AS Roma 4-1, iar "capitolinii" încasează din nou patru goluri în deplasarea de la Torino

vidal gol

VIDEO Adrian Porumboiu: "Ziariștii să învețe să nu mai scrie ce vor ei!"

porumboiu suparat-1

Marius Niculae: "Nea Vio ne-a spus că și-a propus să nu piardă niciun meci"

marius niculae fc vaslui

VIDEO Dani Coman: "Omul meciului a fost Marius Niculae, nu eu"

dani coman

VIDEO Viorel Hizo: "Avem șansa să jucăm doar în campionat și să avem mai multă prospețime"

viorel hizo-1

FC Vaslui a interzis presa la meciul cu Concordia Chiajna. Dumitru Dragomir zice că este regulamentar!

vaslui presa

VIDEO Ilie Stan: "Cel mai bun jucător al unui meci terminat cu 3-0 este Coman! Ce mai am de spus?"

ilie stan concordia chiajna

VIDEO Parma - AC Milan 1-1. "Diavolii" continuă pașii greșiți

kevin prince boateng-1

Florin Cernat a marcat din nou pentru Karabukspor

cernat karabuk

VIDEO Fulham - Manchester City 1-2. Prima victorie a "cetățenilor" după 3 etape și primul succes în deplasare

fulham city

VIDEO Manchester Utd. - Tottenham 2-3, prima victorie a londonezilor pe "Old Trafford" după 23 de ani

andre villas boas tottenham

VIDEO Manchester United - Tottenham 2-3Man. United - Tottenham 2-3Prima victorie a londonezilor pe "Old Trafford" după 23 de ani

Mureșan: "Ne pregătim de cel mai important meci din istoria clubului nostru"

iuliu muresan cu fularul

VIDEO Nae Manea: "Arbitrul a decis diferența" / Ioan Andone: "A fost cea mai bună partidă de acasă"

ioan andone

Cristi Pustai: "Poate o să redevenim acea echipă frumoasă, care aducea lumea la stadion"

mutu titular

VIDEO Patru greșeli uriașe ale arbitrului au favorizat CFR-ul, împotriva Gloriei Bistrița

hentz neacordat

VIDEO CFR s-a impus cu ajutorul arbitrilorCFR, ajutată de arbitriPatru mari greșeli au influențat meciul cu Bistrița

VIDEO Valencia - Real Zaragoza 2-0. Săpunaru a fost integralist într-un meci cu multe ocazii și două bare

roberto soldado spania

Hamit Altintop s-a accidentat și nu joacă împotriva României

HAMIT GALATA

Perechea Gallovits/Bovina este în finala de dublu la Las Vegas

edina gallovits

Marcos Antonio, debut de COȘMAR! Ibisevic a înscris cel mai rapid gol al sezonului cu ajutorul brazilianului

marcos antonio e cam slab

VIDEO Dani Pedrosa a câştigat Grand Prix-ul Aragonului

dani pedrosa

VIDEO Dani Pedrosa a câștigat GP-ul AragonuluiPedrosa, șanse intacteUrmătoarea cursă de Moto GP este peste două săptămâni

VIDEO Arsenal - Chelsea 1-2. Au marcat Gervinho (43), respectiv Torres (20) și Mata (53)