Ultimele stiri

FOTO Muamba a revenit pe White Hart Lane, la 8 luni după ce a suferit un atac de cord! A coborât pe teren şi s-a dus la locul unde s-a prăbuşit

muamba

VIDEO  Goluri de poveste! Barton, Cavani şi Taison au făcut SHOW în Europa League! Assist Radu Ştefan

lazio

Yann M'Vila a fost suspendat din naționalele Franței până în iunie 2014

Yann M Vila

Maraton fotbalistic în weekend: Rezumate la 21 dintre meciurile transmise pe canalele Digi Sport

inter serie a

Maraton fotbalistic: 23 de meciuri în weekend23 de meciuri LIVEAtalanta-Inter e LIVE VIDEO EXCLUSIV pe digisport.ro

VIDEO Gaz Metan Mediaș - Iași 0-1. Pătulea a marcat și moldovenii sunt la a doua victorie consecutivă

poza gaz-csmsi

VIDEO Inter a învins-o pe Partizan şi s-a calificat în 16-imi! Alte 5 echipe merg în primăvara Europa League

inter milano

VIDEO Severin - Bistrița 1-0. Oltenii au reușit prima victorie și speră să evite retrogradarea

severin bistrita

MM: "Cu Stuttgart vreau să batem recordul pe Arena Naţională! E cel mai important meci al anului!"

mm stanciu

VIDEO Athletic Bilbao - Lyon 2-3. Finalista sezonului trecut, fără victorie în grupe, în actualul sezon de EL

bilbao lyon01

VIDEO Taison a reușit un super gol pentru Metalist Harkov, după modelul "Marco Van Basten - 1988"

Taison Metalist

VIDEO Napoli – Dnepr 4-2. Cavani a marcat TOATE golurile italienilor

napoli cavani

VIDEO Club Brugge - Newcastle 2-2. În doar două minute, gazdele au făcut praf un avantaj de două goluri

trickovski brugges

VIDEO Marseille - Monchengladbach 2-2. Barton, gol direct din corner!

joey barton01

Cristiano Ronaldo: "Am o imagine proastă pentru că sunt prea serios. Detest să pierd"

cristiano ronaldo suparat

VIDEO Udinese - Young Boys Berna 2-3

Udinese Young Boys

VIDEO Hannover - Helsingborg 3-2. Scenariu identic cu meciul tur: gol decisiv marcat în prelungiri

diouf hannover

FOTO Manifestul "Justice for Craiova" a ajuns la meciul Chelsea - Șahtior

Craiova mesaj Chelsea

Steaua are şanse de calificare chiar dacă PIERDE ultimele două meciuri

poza de grup steaua

VIDEO Mihai Pintilii este sincer: "Suntem pe drumul cel bun, dar finala Europa League este departe"

pintilii steaua mole

VIDEO Gigi Becali: "Să nu-l mai văd pe Rocha! La iarnă aduc 6 jucători"

molde steaua02

VIDEO Nikolic: "A fost pentru prima dată în carieră când am jucat 3-4-3"

stefan nikolic

Ole Gunnar Solskjaer nu renunță la calificare: "Ne agățăm de șansele noastre, nu spunem adio Europei"

Solskjaer 2

Norvegienii, dezamăgiți după victoria Stelei cu Molde: "Continuarea aventurii europene atârnă de un fir de ață"

Molde Steaua

VIDEO Latovlevici a fost cel mai lăudat stelist în meciul cu Molde. A marcat al 3-lea gol pentru Steaua

latovlevici

VIDEO Anghel Iordănescu: "Steaua are un lot competitiv, dar îi mai trebuie doi-trei jucători"

Iordanescu

VIDEO Dumitru Dragomir: "Steaua și-a arătat valoarea, dar tot nu îmi vine să cred că e pe primul loc!"

molde steaua01

Steliştii s-au întristat după meci! VIDEO Alex Bourceanu: "Speram să fim deja calificaţi la finalul partidei"

alex bourceanu

VIDEO Reghe după victoria cu Molde: "Am câștigat pe merit, joc de nota 10"

reghecampf aplauda

Olimpia Cluj a pierdut cu ASD Torres și a ratat calificarea în sferturile Champions League

Olimpia Cluj Champions League

Ruşii mai vor să dea o lovitură. Zenit Sankt Petersburg a pus ochii pe un jucător de la Real Madrid