Tenis

Citește totul despre tenis și jucătorii sportului alb. Află rezultate din tenis, vezi cum arată clasamentele WTA și ATP după turnee importante pe zgură sau iarbă, dar și noutăți despre jucători și premii. Fii la curent cu rezultatele din tenis, află când joacă Simona Halep, dar și alți tenismani români.

Ce a scris Karolina Pliskova despre Simona Halep, la câteva ore după ce a decis să abandoneze în finala de la Roma

Internazionali BNL D'Italia 2020 - Day Eight

Ce a spus Novak Djokovic despre Rafael Nadal, înainte de Roland Garros şi cum arată acum topul ATP

2015 French Open - Day Eleven

simona halep premiere roma13

simona halep premiere roma6

Un nou caz de Covid-19 la Roland Garros. Jucătoarea a fost exclusă. Ce spune Simona Halep şi ce urmează pentru ea

MEDIA: Fotbal Club, 20:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:FCSB-PETROLUL PLOIESTI, SUPERLIGA SUPERBET (3.03.2024)

FOTBAL: FCSB - Petrolul, 21:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Bari, Italy. 01st May, 2024. Valentin Mihaila of Parma Calcio and Dennis Man of Parma Calcio celebrates the victory during SSC Bari vs Parma Calcio, Italian soccer Serie B match in Bari, Italy, May 01 2024 Credit: Independent Photo Agency/Alamy Live News

FOTBAL: Lecce - Parma, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

• Real Madrid v Real Valladolid, La Liga, Football, Santiago Bernabeu Stadium. Madrid, Spain - 25 Aug 2024

FOTBAL: Real Madrid - Espanyol, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MERCATO 2024 | Toate transferurile verii sunt AICI. Anthony Martial a semnat

WhatsApp Image 2024-09-19 at 23.40.31 (1)

Răsturnare de situație în cazul Simonei Halep

halep

Victorie! Costel Pantilimon a întors decizia la TAS și trebuie să primească o sumă uriașă

Sunderland v Chelsea - Premier League

FCSB riscă să fie depunctată de FRF

fcsb

fcsb

Video Monaco - Barcelona 2-1, Atalanta...

Das Logo der UEFA Champions League mit dem Spielball. Fussball UEFA Champions League, Achtelfinale Rueckspiel: Real Madr

Video Scene "incredibile": ce i-a făcut...

dorinel

Video "Ne-a lăsat paf pe toți!" Cum a răspuns...

bude

Știri

Celebrul expert american care a creat supranumele "Halepeno" n-a ratat finala Simonei Halep. Cum a comentat

2006 U.S. Open Tennis - Day 9

Condiția pentru ca Simona Halep să revină pe primul loc mondial! Totul se va decide la Roland Garros

Pliskova lămurește controversele, după ce a abandonat în finala contra lui Halep. Când a apărut, de fapt, accidentarea cehoaicei

Un nou succes pentru Djokovic! Sârbul a câștigat turneul Masters 1000 de la Roma

Exclusiv Decizia fermă luată astăzi de Simona Halep, după ce a câștigat titlul la Roma: ”Rămân cu restricțiile de rigoare!”

Prima reacție a Simonei Halep după ce a câștigat turneul de la Roma. Ce mesaj a avut pentru Pliskova

După ce a abandonat finala, Karolina Pliskova i s-a adresat direct Simonei Halep la festivitatea de premiere. Reacția româncei

"Uimitor!". Ce a remarcat site-ul WTA, după triumful foarte rapid al Simonei Halep în finala de la Roma

Video&Foto Simona Halep, la cea mai rapidă finală din carieră! Pliskova a abandonat după doar 32 de minute

Video Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a câștigat turneul de la Roma

Video Simona Halep le-a dat emoții fanilor în debutul finalei de la Roma! Sportiva noastră a căzut la finalul unui schimb de mingi

Simona Halep - Cădere

Simona Halep a învins-o pe Karolina Pliskova în prima finală directă, Dubai 2015 / Foto: Getty Images

Video&Foto Simona a început să râdă când a fost întrebată de pălăria lui Darren Cahill

darren cahill roma8

Coronavirusul lovește la Roland Garros! Cinci jucători excluși de la Grand Slam-ul francez

Roland Garros

Exclusiv Scouterul Simona Halep. Ce jucătoare de perspectivă i-a atras atenția: "Este foarte isteață în joc"

simona halep muguruza

Video&Foto Câţi bani ia Simona Halep dacă va câştiga finala de la Roma. Meciul e azi, de la 15:30, pe Digi Sport 1

Halep Pliskova

Serie "magică" a Simonei! Ce scrie site-ul WTA despre finala Halep - Pliskova, de la Roma

Mutua Madrid Open - Day Six

Video Exclusiv De ce se teme Simona Halep înaintea finalei de la Roma. Punctul forte al Karolinei Pliskova

Internazionali BNL D'Italia 2020 - Day Seven

Pliskova, adversara Simonei Halep în finala de la Roma, o laudă pe româncă: "Pe zgură aveam senzația că n-am nicio şansă"

pliskova halep

News Alert Simona Halep știe cu cine se va duela în finala turneului de la Roma. Când are loc meciul

Raluca Olaru, învinsă în finala de dublu de la Roma. Românca e la cea mai bună performanță a carierei

Exclusiv "A fost un moment ciudat". Simona Halep, după victoria care a dus-o pentru a treia oară în finala de la Roma