Bogdan Stancu a marcat din nou un gol în Turcia, în eșecul cu Gaziantepspor
30.11.2013, 19:33UPDATE 20:55: Golul lui Stancu nu a fost suficient nici măcar pentru o remiză a lui Genclerbirligi. Gaziantepspor a revenit și a învins cu 3-1, după ce la pauză a intrat în avantaj, 2-1.

Preliminarii CM: Anglia - Albania, vineri, 21:45, DGS 1
Elite League U20: Polonia - România, vineri, 18:15, DGS 1
Bogdan Stancu traversează o formă bună la Genclerbirligi, după ce a înscris pentru naționala României în Grecia, în prima manșă a barajului pentru Campionatul Mondial din 2014.
Internaționalul român a deschis scorul în minutul 16 al meciului pe care Genclerbirligi îl dispută pe teren propriu cu Gaziantepspor.
Cu reușita din această etapă, Stancu a ajuns la șase goluri în Turcia, după ce a mai înscris de două ori cu Eskișehirspor și o dată în meciurile cu Akhisar Belediyespor, Elazigspor și Trabzonspor.
Etichete: stancu romania , stancu turcia , stancu genclerbirligi , stancu gol , romania grecia , stancu goluri , goluri turcia , stancu baraj , stancu grecia
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News

Unul dintre influencerii vizați de perchezițiile de astăzi, despre care se presupune că ar fi făcut...