Gigi Becali: "Suntem calificați, nu-și poate închipui cineva că vom primi trei goluri acasă". VIDEO

becali ceahlaul-1

Ionuţ Popa nu se dezminte: "Dacă nu este niciun film bun, o să mă uit la meciurile din Europa League" :)

ionut popa digisport

VIDEO Steaua poate avea probleme cu gazonul artificial din Lituania! La Vilnius plouă de azi de dimineață

furtuna lituania

FC Vaslui - Inter se joacă cu casa închisă! 14 mii de fani vor avea moldovenii la meci

vaslui-4

Steaua stabilește un nou record dacă o bate pe Ekranas. Ar fi a 12-a oara consecutiv când nu pierde în deplasare în tururile preliminare

nikolic-bourceanu

Zanetti joacă meciul 800 pentru Inter. Antrenorul lui n-a văzut atâtea partide toată viața!

zanetti stramaccioni

• 06:30 Nations League: Rezumate
  • HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-CSM BUCURESTI, LIGA FLORILOR (7.02.2024)

HANDBAL: Rapid - Buducnost, ora 17:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Denmark v Serbia - EURO 2024

FOTBAL: Danemarca - Serbia, ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:ROMANIA-BULGARIA, AMICAL (4.06.2024)

FOTBAL: Bulgaria - Irlanda de Nord, ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

• FOTBAL:ROMANIA U21-SPANIA U21, EURO 2023 (21.06.2023)

FOTBAL: Elveția - Spania, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Portugal Vs Croatia in Lisbon, Portugal - 05 Sept 2024

FOTBAL: Portugalia - Scoția, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

• Croatia v Scotland - UEFA Euro 2020: Group D

FOTBAL: Croația - Polonia, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

FCSB - Manchester United | Campioana României și-a aflat adversarele din Europa League

fcsb bila tragere

Ce au scris austriecii despre Olaru, după ce căpitanul FCSB-ului i-a eliminat printr-un euro-gol, în minutul 90+3

FOTBAL: FCSB - LASK LINZ, PLAY-OFF UEFA EUROPA LEAGUE (29.08.2024)

Foto FCSB - LASK Linz 1-0. Campioana României s-a calificat în Europa League! Olaru, gol în minutul 90+3

Exclusiv Gigi Becali a intrat în direct după tragerea la sorți și a anunțat câte puncte face FCSB: ”Îl răzbunăm pe Ianis!”

Gigi Becali / Foto: captură Digi Sport

Video Exclusiv ”Sunt proprietar sau slugă?”. Gigi...

George Becali to Sell FCSB Soccer Team, Bucharest, Romania - 24 Apr 2023

Ce au scandat fanii FCSB-ului după gafa...

Exclusiv Gigi Becali a intrat în direct și și-a...

Video Premoniția lui Gigi Becali. Le-a vrut...

gigi

Știri

FC Ekranas - Steaua 0-2 și echipa lui Reghecampf este cu un pas în grupe

martinovic

Dinamo - Metalist 0-2! Oamenii lui Bonetti aşteaptă o MINUNE la retur

gol metalist harkov

Ucrainenii se tem de Dinamo! Markevych: "E favorită sută la sută!"

markevich

VIDEO Steaua e gata pentru meciul cu Ekranas, din play-off! Reghecampf le-a arătat tactica jurnaliştilor

Reghe

Andrea Stramaccioni: "Am tot respectul pentru FC Vaslui. Meritau victoria cu Fenerbahce”

stramaccioni

VIDEO Marius Șumudică: “Promit că vom face un meci mare cu Inter!”

sumudica-1

Mihai.Costea.banca.rezerve

VIDEO Laurențiu Reghecampf încasează 5 milioane de € dacă se califică în FINALA Europa League

laurentiu reghecampf-1

Zanetti scrie istorie la Piatra Neamț! Argentinianul va juca meciul 800 pentru Inter contra Vasluiului