Becali a dezvăluit ce scria în SMS-ul primit de la Șumudică

becali

Antrenorul lui Lugano, mândru după victoria cu FCSB. Marele regret al lui Pierluigi Tami

antrenor lugano

Nedelcu e dezamăgit de ratarea locului 1, dar vrea un adversar puternic: "Să vedem la ce nivel suntem"

nedelcu

FCSB, în pericol să-și piardă căpitanul: "Sper să nu fie ceva grav"

golofca tanase

Dică îşi pune la zid jucătorii după eşecul cu Lugano: "Aşa suntem noi, românii"

dica reactie

Video Becali s-a resemnat: "Nu suntem echipă mare, e foarte greu să ajungem în optimi". Pe cine vrea adversară

FOTBAL: UTA Arad - Gloria Buzău, LIVE VIDEO, 13:30, pe Digi Sport 1

• FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (27.09.2024)

FOTBAL: Petrolul - Poli Iași, LIVE VIDEO, 16:00, pe Digi Sport 1

• cirjan

FOTBAL: Hermannstadt - Dinamo, LIVE VIDEO, 19:00, pe Digi Sport 1

• profimedia-0914862679

FOTBAL: Bremen - Leverkusen, LIVE VIDEO, 19:30, pe Digi Sport 4

• FOTBAL: Real Madrid - Barcelona, LIVE VIDEO, 22:00, pe Digi Sport 1

Surpriză uriașă pentru Ianis Hagi pe "Ibrox", în timpul meciului Rangers - FCSB 4-0

Rangers v RB Leipzig, UEFA Europa League, Semi Final, Second Leg, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, UK - 05 May 2022

Nota primită de Radu Drăgușin, după ce a jucat 96 de minute în Tottenham - Alkmaar. Ce au scris englezii

Tottenham Hotspur v AZ Alkmaar, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Tottenham Hotspur Stadium, London, UK, 24 Oct 2024

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru campioana României în Europa League

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Mesajul transmis de UEFA, după ce FCSB...

Foto Gafă de proporții: ce a postat soția...

3

Știri

Video Becali: "De Amorim şi Golofca nu fac parte din lotul ăsta. Mijlocul a fost praf"

amorim

Video FCSB termină pe doi grupa şi va avea misiune grea în 16-imile Europa League. Ştim toţi posibilii adversari

collage el

Video Strategia lui Dică, criticată dur: "E greșit să faci experimente la un astfel de meci". Un jucător de la Lugano, comparat cu Van Basten

dica

Video Ilie Dumitrescu, dezamăgit de doi titulari ai FCSB-ului din meciul cu Lugano

fcsb lugano 1

Video Şi-a "semnat sentinţa" De Amorim!? Scos în minutul 40, după o evoluţie lamentabilă

de amorim-1

Video FCSB, dezavantajată de arbitri? Roş-albaştrii au cerut de două ori penalty în prima repriză

tanase faultat1

Exclusiv ”Niță trebuia dat mai demult!” Problema portarilor de la FCSB naște noi controverse

andrei vlad steaua

Adversari grei veniţi din Champions League pentru FCSB! Pe cine poate întâlni în primăvara Europa League

collage steaua bun1

Roș-albaștrii, lăudati de adversarii din UEL: "FCSB e favorită, dar nu plecăm din start cu gândul că vom pierde"