"Lazio e mai puternică şi decât arbitrul". Haţegan, pus la zid pentru prestaţia de pe Olimpico

hategan lazio

"Becali de Portugalia" și-a făcut praf doi jucători. Acuze incredibile: "Au luat galben intenţionat, ca să nu joace în retur"

Bas Dost

14 goluri în turul sferturilor Europa League. Execuții care rivalizează cu a lui CR7. Rezultatele și marcatorii

colaj uel

Haţegan va arbitra şi în sferturile de finală ale cupelor europene

hategan

Liga Campionilor și Europa League nu vor mai fi niciodată la fel. Modificările de ultimă oră anunțate de UEFA

ucl uel

Un club important din Europa riscă să fie exclus de UEFA din competițiile europene!

FOTBAL: UTA Arad - Gloria Buzău, LIVE VIDEO, 13:30, pe Digi Sport 1

• FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (27.09.2024)

FOTBAL: Petrolul - Poli Iași, LIVE VIDEO, 16:00, pe Digi Sport 1

• cirjan

FOTBAL: Hermannstadt - Dinamo, LIVE VIDEO, 19:00, pe Digi Sport 1

• profimedia-0914862679

FOTBAL: Bremen - Leverkusen, LIVE VIDEO, 19:30, pe Digi Sport 4

• FOTBAL: Real Madrid - Barcelona, LIVE VIDEO, 22:00, pe Digi Sport 1

Surpriză uriașă pentru Ianis Hagi pe "Ibrox", în timpul meciului Rangers - FCSB 4-0

Rangers v RB Leipzig, UEFA Europa League, Semi Final, Second Leg, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, UK - 05 May 2022

Nota primită de Radu Drăgușin, după ce a jucat 96 de minute în Tottenham - Alkmaar. Ce au scris englezii

Tottenham Hotspur v AZ Alkmaar, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Tottenham Hotspur Stadium, London, UK, 24 Oct 2024

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru campioana României în Europa League

FOTBAL:GLASGOW RANGERS-FCSB, UEFA EUROPA LEAGUE (24.10.2024)

Englezii au făcut ”pariul”: scorul cu care se va termina Rangers - FCSB

FOTBAL:FCSB-RFS, UEFA EUROPA LEAGUE (26.09.2024)

Video Rangers - FCSB 4-0. Eșec drastic pentru...

Derapajul presei din Scoția, după ce...

Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024

Mesajul transmis de UEFA, după ce FCSB...

Foto Gafă de proporții: ce a postat soția...

3

Știri

Video Fanii lui Arsenal, avertizați înainte de deplasarea la Moscova! ”Există un sentiment de hărţuială"

emM9MSZoYXNoPTljZTQ5YzQ4NDgwMDlkMTc5NjI1MmQ5ZjdkMTA3MGMz.thumb

News Alert Atletico Madrid - Sporting e cel mai tare meci din "sferturile" Europa League. Programul complet

tragere europa league

Accidentare groaznică pentru Filipe Luis, care a ieșit pe targă de pe teren. Când va juca din nou fundașul lui Atletico

filipe luis

Seara incidentelor în Europa League. Violenţe şi la Lyon, la meciul OL - CSKA Moscova

Ștefan Radu și-a pierdut cunoștința pe teren! Ce s-a întâmplat după lovitura primită de la portarul advers

stefan radu

Incidente la Bilbao. Fanii lui Marseille au atacat forţele de ordine

incidente marseille

Prestația lui Hațegan la Bayern - Beșiktaș, când a dat un "roșu", i-a mai adus un meci în Europa

Ovidiu Hategan

Noul sistem din UCL şi UEL, mai complicat pentru Liga 1. Cum pot ajunge în grupe FCSB, CFR sau Craiova

grupe ucl uel

Foto UEFA a anunţat oficial câte echipe va avea România în ediţia viitoare a cupelor europene