Patronul lui PAOK a luat decizia, după ce Răzvan Lucescu a făcut scandal la derby-ul cu AEK
paok
Grecii au decis: Răzvan Lucescu, la Comisii! Ce suspendare riscă pentru scenele de la AEK - PAOK
Rangers v FCSB, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Ibrox Stadium, Glasgow, Scotland, UK, 24 Oct 2024
A alunecat în gol! Ce loc ocupă FCSB în clasamentul din Europa League, după eșecul usturător cu Rangers

Video Meci ”nebun” pentru PAOK! Echipa lui Răzvan Lucescu era condusă cu 0-2 în minutul 83

24.10.2024, 21:50

PAOK Salonic a remizat în partida cu Viktoria Plzen, scor 2-2, din etapa a treia a UEFA Europa League, ce a putut fi urmărită ÎN DIRECT la Digi Sport 3.

Football, UEFA Champions League Qualifiers, PAOK - Malmö FF
Răzvan Lucescu / Foto: Profimedia
  • Europa League: Rangers - FCSB, joi, 22:00, DGS 1

• Europa League: Fenerbahce - Manchester United, joi, 22:00, DGS 2

• De asemenea, disputa dintre cele două formații a mai putut fi urmărită și pe digisport.ro, dar și în aplicația Digi Sport, de către abonații Digi România.

PAOK Salonic - Viktoria Plzen 2-2. Răzvan Lucescu, punct câștigat la ultima fază!

În urma duelului, formația pregătită de antrenorul român Răzvan Lucescu a obținut primul punct în actuala ediție din Europa League, în timp ce formația cehă are trei egaluri înregistrate.

Partida a început cât se poate de rău pentru PAOK, după ce Plzen a marcat în minutul 3, însă golul a fost anulat după decizia VAR.

Cehii nu au renunțat și au reușit să deschidă scorul în minutul 31, prin Milan Havel. Opt minute mai târziu, diferența pe tabela de marcaj a fost majorată de Matej Vydra, care a stabilit scorul pauzei.

În actul secund, Viktoria Plzen a rămas în 10 oameni, după ce Dweh a primit cel de-al doilea cartonaș galben.

PAOK a reușit să reducă din diferență prin Tissoudali, în minutul 84. Finalul partidei a fost unul tensionat, iar Abdul Rahman Baba a marcat golul egalizator la ultima fază a disputei, în minutul 90+4.

• În următoarea etapă, PAOK o va întâlni pe Manchester United, în timp ce Viktoria Plzen va juca pe teren propriu, cu Real Sociedad.

VIDEO rezumat PAOK - Viktoria Plzen 2-2

Etichete: razvan lucescu , video paok viktoria plzen

Vladimir Putin a fost întrebat direct despre trupele nord-coreene din Rusia. „Ce fac acolo?”. Ce a răspuns

Președintele rus Vladimir Putin a fost întrebat la o conferință de presă care a urmat summitului...

Englezii, lăsați fără cuvinte: românul ”care e de trei ori mai bogat decât Ronaldo și de care nu ați auzit niciodată”

Erling Haaland a realizat ceva nemaivăzut, în Champions League: ”Dați-i trofeul Pușkaș!” / ”Nu ne întrebați cum a făcut-o”
profimedia-0925510360
Shakira e de neoprit! Anunțul total neașteptat făcut, a doua zi după ce Pique a "rupt" tăcerea
EXCLUSIVE: Shakira and her soccer star husband Gerard Pique are pictured on a yacht during their family vacation
Barcelona - Bayern 4-1 / Leipzig - Liverpool 0-1 / Man. City - Sparta Praga 5-0. Rezultatele complete după runda 3
Liga Campionilor
Lamine Yamal a spus cine e idolul său din fotbal și a surprins pe toată lumea
Spain v England: Final - UEFA EURO 2024

Verdictul specialistului la golul anulat FCSB-ului în minutul 2 al meciului cu Rangers
miculescu
Nota primită de Radu Drăgușin, pentru prestația din prima repriză a meciului Tottenham - Alkmaar. Ce au scris englezii
Tottenham Hotspur v AZ Alkmaar, UEFA Europa League, Group Stage, Football, Tottenham Hotspur Stadium, London, UK, 24 Oct 2024
Video Panathinaikos - Chelsea 1-4. Vikingur Reykjavik - Cercle Brugge 3-1. Rezultatele complete din UECL și clasamentul
profimedia-0857099026
Gigi Becali și Mihai Stoica, fascinați de un fotbalist de la FCSB! Patronul roș-albaștrilor, în extaz: „Îl iubesc!"
Costel Gâlcă, în pericol să fie dat afară de Mihai Rotaru de la Universitatea Craiova! Ce i se impută antrenorului
Actorul Jeremy Jackson, șocat să-și vadă fosta soție pe străzi, căutând prin gunoaie: "Să o pierd a fost precum moartea unui om drag"
Mira, pictorial provocator în cea mai scurtă fustă din garderobă. Comentariile au curs lanț: „Semeni cu fosta mea profesoară”
Dinamo, cea mai profitabilă înfrângere din România: suma câștigată în derby-ul cu FCSB e impresionantă
Un tip de pensie se va recalcula de la 1 ianuarie 2025. Ce sume de bani se vor da în plus?
Ce s-a întâmplat cu câinele care a escaladat Marea Piramidă din Giza?
Miză uriașă pentru FCSB, în meciul cu Rangers. Ce poate obține campioana României, după disputa cu scoțienii
Ce a spus Răzvan Lucescu la conferință, înainte de meciul crucial pentru PAOK în Europa League