UCL

Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

Video Ce "primire" a avut Griezmann la primul meci jucat de Atletico pe teren propriu. Reacția suporterilor, neașteptată

UEFA Champions League: Atletico de Madrid v FC Porto

Înlocuitorul lui Donnarumma la Milan, sperietoare pentru adversarii care bat penalty-uri! Recordul impresionant

UK: UEFA Champions League Liverpool v AC Milan

Video ”Arbitrii, cei mai slabi”. Antrenorul lui Porto a răbufnit după 0-0 cu Atletico Madrid, cu Ovidiu Hațegan la centru

Mehdi Taremi, în Atletico - FC Porto / Foto: Getty Images

Mbappe, accidentat în egalul făcut de PSG la Brugge! Reacţia lui Pochettino

Club Brugge v Paris Saint Germain, UEFA Champions League, Group A, Football, Jan Breydelstadion, Brugge, Belgium - 15 Sep 2021

Foto Bannerul cu care un suporter prezent la Brugge - PSG a ”cucerit” internetul. Ce i-a cerut lui Lionel Messi

Lionel Messi, alături de Kylian Mbappe și Neymar, înaintea meciului cu Brugge / Foto: Profimedia

Messi și Neymar, puși la zid de L'Equipe după Club Brugge - PSG. Ce note au primit + cum arată prima pagină

• FOTBAL: Chindia Târgoviște - Ceahlăul Piatra Neamț, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FC BOTOSANI - PETROLUL PLOIESTI, SUPERLIGA SUPERBET (01.09.2024)

FOTBAL: Botoșani - Gloria Buzău, 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:OTELUL GALATI-DINAMO BUCURESTI, PLAY OUT SUPERLIGA SUPERBET (8.04.2024)

FOTBAL: Oțelul Galați - Dinamo, 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Real Madrid vs Deportivo Alaves - LaLiga EA Sports 2023/2024 in Madrid, Spain - 14 May 2024

FOTBAL: Alaves - Sevilla, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Primul fotbalist din lume care nu mai suportă și a spart tăcerea. ”Dacă va continua, vom intra în grevă”

Manchester City Training and Press Conference - City Football Academy - Tuesday 17th September

După 29 de ani, a căzut recordul la Real Madrid! S-a scris istorie în UEFA Champions League

Real Madrid CF v Real Valladolid CF - LaLiga EA Sports

UEFA a scris un singur cuvânt pe internet, după ce Bayern a marcat nouă goluri cu Dinamo Zagreb

FC Bayern München v GNK Dinamo - UEFA Champions League 2024/25 League Phase MD1

Gigi Becali nu l-a vrut la FCSB, iar peste o lună a debutat cu gol și assist în Champions League

Sparta, Malmo, fotbal

Video Monaco - Barcelona 2-1, Atalanta...

Das Logo der UEFA Champions League mit dem Spielball. Fussball UEFA Champions League, Achtelfinale Rueckspiel: Real Madr

Moment cum rar se vede, după Manchester...

Screenshot 2024-09-19 081502

Video Exclusiv Verdictul a fost dat în direct după...

profimedia-0902931966

L-a văzut cum a apărat în Champions...

Chelsea v Juventus, UEFA Champions League Group H, Football, Stamford Bridge, London, UK - 23 Nov 2021

Știri

Exclusiv Marea diferență văzută de Ilie Dumitrescu în jocul lui Leo Messi la PSG: "Nu poți doar tu!"

Video Club Brugge - PSG 1-1. Messi a debutat pentru parizieni în UCL cu o bară și un meci bun, dar cu un rezultat frustrant

Club Brugge KV v Paris Saint-Germain: Group A - UEFA Champions League

Messi, Neymar și Mbappe n-au impresionat. Portarul lui Brugge, surprins: "Nu prea am avut treabă azi, n-a fost foarte greu"

mbappe neymar messi

Video Inter - Real Madrid 0-1. Rodrygo a adus o victorie in extremis spaniolilor, la capătul unei faze colective superbe

rodrygo vinicius junior

Video Manchester City – RB Leipzig 6-3. ”Cetățenii” obțin o victorie la scor în grupele Champions League

Manchester City v RB Leipzig: Group A - UEFA Champions League

Video Liverpool - AC Milan 3-2. Spectacol total pe Anfield! Echipa lui Klopp a obținut victoria după pauză

Liverpool FC v AC Milan: Group B - UEFA Champions League

Statisticile unui meci istoric pentru Moldova! Sheriff, victorie în UCL cu o posesie de doar 9 minute în prima repriză

sheriff

Video Sheriff Tiraspol – Șahtior 2-0. Moldovenii debutează cu dreptul în Champions League

profimedia-0632330593

Video Beșiktaș - Borussia Dortmund 1-2. ”Bestia” Haaland, încă o reușită în Champions League

Besiktas v Borussia Dortmund: Group C - UEFA Champions League