8 rezultate pentru eticheta

u craiova 1948 - sepsi

Video U Craiova 1948 - Sepsi 1-0. Victorie importantă pentru trupa lui Marius Croitoru, în absența lui Compagno

matei

Video U Craiova 1948 - Sepsi, întrerupt de două ori din cauza scandărilor xenofobe! Jucătorii au fost trimiși la vestiare

Adrian Cojocaru, în U Craiova 1948 - Sepsi / Foto: Captură Digi Sport

Video U Craiova 1948 - Sepsi 1-1. Oltenii obțin doar o remiză acasă, după un meci cu multe ocazii la ambele porți

FOTBAL:U CRAIOVA 1948-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, LIGA 1 CASA PARIURILOR (06.11.2021)

Exclusiv Adrian Mititelu jr. a răbufnit după 0-1 cu Sepsi: arbitrajul, criticat dur! Verdictul lui Ion Crăciunescu

William Baeten, în meciul U Craiova 1948 - Sepsi / Foto: Captură Digi Sport

Deznodământ nefericit pentru U Craiova 1948. Stoican, învins și cu doi jucători eliminați: ”Prea ușor acordate cartonașele”

stoican

Discursul lui Cristiano Bergodi după victoria cu U Craiova 1948, prima la Sepsi. Cum i-a explicat Niczuly gestul din prelungiri

Cristiano Bergodi, antrenorul lui Sepsi / Foto: Captură Digi Sport

Video U Craiova 1948 - Sepsi 0-1. Covăsnenii sunt în sferturile Cupei. Trei jucători eliminați în prelungiri

craiova sepsi

Video Final incendiar în U Craiova 1948 - Sepsi: covăsnenii, cu un jucător de câmp în poartă după eliminarea lui Roland Niczuly