20 rezultate pentru eticheta

sparta praga - fcsb

News Alert Răsturnare spectaculoasă de situație înainte de FCSB - Sparta Praga! Mihai Stoica: ”Am primit confirmarea de la UEFA”

Bucurie a fotbalistilor stelisti Joyskim Aurelien Dawa Tchakonte, Baba Alhassan, Siyabonga Ngezana, Malcolm Edjouma si D

Exclusiv Reacție vehementă după rezultatul obținut de FCSB în meciul tur cu Sparta Praga: ”Nemeritat”

FOTBAL:SPARTA PRAGA-FCSB, PRELIMINARIILE LIGII CAMPIONILOR (6.08.2024)

”Îți dau doi. Are atacuri controlate”. A urmărit FCSB-ul la Praga și a rămas impresionat

gol-4

Foto Mesaj direct pentru Gigi Becali? Ce gest a făcut Joyskim Dawa imediat după golul cu Sparta Praga

FOTBAL:FCSB-FC BOTOSANI, SUPERLIGA SUPERBET (25.02.2024)

Presa din Cehia, fără menajamente! Cum a catalogat prestația Spartei Praga cu FCSB

cehia

Nu golul anulat în prelungiri i-a enervat cel mai tare pe cehi: ”E inadmisibil așa ceva”

Martin Vitík, Malcom Edjouma, fotbalista, sportovec

Emoții pentru retur: FCSB s-a ales cu trei accidentați acasă la Sparta Praga!

Exclusiv După meciul cu Sparta Praga, soția unui titular de la FCSB a lămurit totul: vrea să plece! ”E vreo problemă?”

soff

Exclusiv Ilie Dumitrescu, entuziasmat de FCSB: ”Cel mai bun meci făcut în ultimii ani”. Pe cine a remarcat în mod deosebit

ilie2

Foto Sparta Praga - FCSB 1-1. Nebunie în Cehia! Gol anulat pentru gazde în minutul 90+5. Calificarea se decide la București

”Pe punctul de a le returna umilința românilor”. Cehii nu uită și nu iartă

FOTBAL:FCSB-MACCABI TEL AVIV FC, PRELIMINARIILE LIGII CAMPIONILOR (123.07.2024)

Surpriză! Cine-l va înlocui pe Marius Ștefănescu la FCSB în primul 11 al meciului cu Sparta. Decizie luată în ziua meciului

gigi becali palat (3)

Pe cine mizează Alex Chipciu în duelul Sparta Praga - FCSB: ”Are o serie bună de victorii și bani ceva mai mulți”

Universitatea Cluj v CFR Cluj - Romanian Cup, Cluj-Napoca - 07 Dec 2022

Ce lovitură: căpitanul e OUT și ratează Sparta Praga - FCSB!

Screenshot 2024-08-06 100222

Gigi Becali, descris în cinci cuvinte de presa din Cehia în ziua meciului Sparta Praga - FCSB, din preliminariile UCL

Gigi Becali / Foto: captură Digi Sport

Echipa probabilă a FCSB-ului pentru meciul cu Sparta Praga: Gigi Becali a solicitat o schimbare

gugu

”Suntem un club cu o istorie mare în spate”. Cum a prefațat Elias Charalambous primul duel cu Sparta

FOTBAL:UNIREA SLOBOZIA-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (19.07.2024)

Un jucător de la Sparta Praga e convins înaintea duelului cu FCSB! A caracterizat campioana României în doar ȘAPTE cuvinte

Qazim Laci, fotbalista, sportovec

Ce a spus antrenorul Spartei Praga, înaintea meciului cu FCSB

Lars Friis, trenér

Cum a numit-o presa din Cehia pe FCSB după calificarea dramatică: o va întâlni pe Sparta Praga în turul trei

FOTBAL:MACCABI TEL AVIV FC-FCSB, PRELIMINARIILE LIGII CAMPIONILOR (31.07.2024)