17 rezultate pentru eticheta

lask linz fcsb

Nu a avut dubii, după LASK Linz - FCSB: ”Șters”

FOTBAL:LASK LINZ-FCSB, PLAY OFF EUROPA LEAGUE (22.08.2024)

A jucat doar o repriză în LASK Linz - FCSB 1-1, însă l-a impresionat pe Gigi Becali: ”E fotbalist!”

gigi becali palat

Video Gigi Becali a rostit un singur nume, după lovitura primită de FCSB

gigi becali palat2

Cine a fost omul meciului în partida LASK - FCSB

profimedia-0900773478

Lovitura primită de FCSB

Ce l-a nemulțumit pe antrenorul lui LASK Linz, după remiza cu FCSB din Europa League

antrenor-LASK-Linz

Florin Tănase nu s-a abținut, după 1-1 cu LASK Linz: ”S-a văzut și din tribună”

FCSB v Poli Iasi, Romanian SuperLiga, Fotball, 6th round, Steaua Stadium, Bucharest, Romania - 17 Aug 2024

Reacția lui David Miculescu, după ce a marcat în LASK Linz - FCSB 1-1: ”Te oftică!”

david-miculescu

Foto LASK Linz - FCSB 1-1. David Miculescu i-a ”salvat” pe roș-albaștri. Totul se decide la București

N-au stat pe gânduri! Schimbările făcute de cei de la FCSB, la pauza meciului cu LASK Linz

Exclusiv Helmut Duckadam a văzut echipa de start a FCSB-ului cu LASK Linz și a reacționat: ”Se poate face o schimbare”

duckadam

Exclusiv Florin Prunea s-a pronunțat înainte de LASK - FCSB și CFR Cluj - Pafos

florin prunea

Cum a numit-o presa austriacă pe FCSB, înainte de duelul cu LASK Linz

31.07.2024 Budapest(Hungary) FC Maccabi Tel Aviv-FCSB Uefa second leg champions league second qualifying round men s foo

Foto FCSB a plecat la Linz cu un charter. Cum au fost surprinși campionii înainte de decolare

FOTBAL: FCSB - SPARTA PRAGA, PRELIMINARII UEFA CHAMPIONS LEAGUE (13.08.2024)

LASK Linz nu a fost mai departe de FCSB sâmbătă seara

lask linz

FCSB a primit o veste neașteptată de la UEFA, înaintea meciului tur cu LASK Linz, din play-off-ul Europa League

FOTBAL:FCSB-FC VIRTUS, PRELIMINARIILE LIGII CAMPIONILOR (16.07.2024)