Video Chiajna acuză arbitrajul după finala Cupei Ligii. ”Nu cred că era nevoie ca Steaua să fie ajutată”

chiajna avram

Video Primul meci, primele nemulțumiri: ”Nu-mi place atitudinea echipei. Trebuia să câștigăm lejer”

gigi argaseala

Video Scandal la finalul meciului din finala Cupei Ligii: jucătorii celor două echipe au sărit la bătaie

scandal Cupa Ligii

Video Moment de magie oferit de Hamroun: ”scăriță” din penalty, în prelungirile finalei Cupei Ligii

scarita2

Video Chiajna, ocazia primei reprize și un penalty neacordat în aceeași fază. Crăciunescu: ”11 metri clar!”

capt Tamas arbitru

Ofertă de 2 milioane € pentru Hamroun. Becali: ”Nici pe 5 milioane nu-l mai dau! Nu mai pleacă nimeni!”

hamroun-1

Steaua s-a despărțit de Gregory Tade. Câți bani a primit francezul de la Gigi Becali

tade

Steaua a bătut palma cu PAOK. Varela pleacă, Steaua primește 1 milion de euro și un fundaș grec la schimb

dimitriso

Puljic nu mai ajunge la Steaua. Transferul lui Varela la PAOK, în pericol?

puljic dinamo

Foto Echipament inedit pentru Steaua în finala Cupei Ligii! Remember pentru câștigarea CCE