Video "Ronaldo de la Giurgiu" a scăpat de Budescu şi Alibec, iar acum anunţă că doar el bate loviturile libere

gheorghe

Steliano Filip, discurs sincer după înfrângerea cu Astra. Ce spune despre situația de la Dinamo

stelu

Dinamo nu mai speră la play-off, dar Gane vrea în Europa la anul: ”Ar fi extraordinar să luăm Cupa!”

jerry gane

Video Astra - Dinamo 2-0. Giurgiuvenii, două goluri superbe în 4 minute. "Câinii", primul șut pe poartă în minutul 85

gol astra

Suma reală de care are nevoie Dinamo pentru a lua licența. Trebuie să facă rost de bani în 36 de zile

Video Ultima metodă de a ajuta Dinamo să-şi ia licenţa. Zicu: "Printr-un prieten sau întreb pe altcineva din exterior"

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA, LIGA 2 CASA PARIURILOR (3.08.2019)

Cu doar două goluri marcate în ultimele cinci meciuri și trei atacanți indisponibili, Jerry Gane speră la victorie cu...

gane

Foto Acţiunea "Salvaţi Dinamo": 490 de lei costă cadoul special pentru fiecare "câine DDB"