Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

Video Gloria Bistrița - Storhamar 27-29, în finala EHF European League. Brăila a pierdut dramatic finala mică

gloria

Dezastru! România va vedea încă un Mondial la TV, în ciuda victoriei din prima manșă a barajului

romania

Gloria Bistrița și-a aflat adversara din finala EHF European League

Gloria Bistrița

CSM București și-a adjudecat matematic titlu. Al șaptelea campionat pentru ”tigroaice”

CSM Bucharest v Buducnost BEMAX - EHF Champions League, Romania - 07 Jan 2024

Video Calificare istorică! Gloria Bistrița s-a calificat în finala EHF European League, după ce a învins-o pe Dunărea Brăila

436227544_407443732258445_5962648204004727920_n

CSM București a luat decizia în privința lui Adi Vasile!

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-METZ HANDBALL, LIGA CAMPIONILOR (28.04.2024)

La Liga: Real Madrid - Alaves, 22:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

FCSB a primit o lovitură chiar în seara în care a sărbătorit titlul! Ce se întâmplă în UEFA Champions League

FOTBAL:FCSB-CFR CLUJ, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (11.05.2024)

Foto ”Mândră de tine”. A venit din Cipru pentru Elias Charalambous și a întors toate privirile în Capitală

charalambous

Se știu meciurile de baraj! Când se vor disputa partidele de menținere/promovare

liga 2

Video Dinamo a prins ”barajul”! Voluntari și FCU Craiova au retrogradat în Liga 2. Botoșani va merge și ea la meciurile de menținere/retrogradare

Video Dinamo a prins ”barajul”! Voluntari și...

Exclusiv Viitorul antrenor al lui Dinamo...

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (27.02.2024)

Video Darius Olaru a oferit declarația serii...

darius olaru

Video ”Ai fost vreodată numărul 1?”. Ilie...

nastase

Știri

Victorie! Naționala de handbal masculin a României, la doar un pas de Mondial după 31-30 cu Cehia

romania

Video ”V-ați gândit vreo secundă la demisie?”. Răspunsul lui Adi Vasile, după ce a ratat obiectivul lui CSM București

adi-vasile

Anunțul făcut de CSM București, după ratarea Final Four-ului Ligii Campionilor

adi-vasile

CS Dinamo a dat lovitura pe piața transferurilor: un dublu câștigător de Liga Campionilor cu Barcelona tocmai a semnat!

Flensburg, Germany. 16th Sep, 2021. Handball: Champions League, SG Flensburg-Handewitt - FC Barcelona, Group Phase, Group B, Matchday 1, Flens-Arena. Barcelona's Haniel Langaro (l) and Barcelona's Melvyn Richardson hug after the win in Flensburg. Credit:

Video Metz - CSM București 29 - 23! ”Tigroaicele” ratează Final Four-ul Ligii Campionilor. Adi Vasile, OUT

Video Calificare ”miraculoasă”! A pierdut turul la 9 goluri, dar a reușit ”remontada” și va juca în Final Four

THW Kiel - Montpellier HB

Video Dinamo - Skjern 28-27. ”Dulăii”, victorie uriașă în sferturile de finală ale EHF European!

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-SKJERN HANDBOLD, EHF EUROPEAN LEAGUE (23.04.2024)

CSM Bucureşti a cucerit Cupa României, după finala cu HC Dunărea Brăila. Cristina Neagu a jucat deși este în doliu

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-SG BBM BIETIGHEIM, LIGA CAMPIONILOR (11.02.2024)

CSM București - Rapid 27-23. Campioana va juca finala Cupei cu învingătoarea meciului Dunărea Brăila - Gloria Bistrița

Cristina Neagu la un meci CSM Rapid

Video România și-a aflat adversarele de la EHF EURO 2024

romania handbal

România, neînvinsă în preliminariile EHF EURO 2024: succes clar în meciul cu Grecia!

profimedia-0826420920

România, victorie categorică cu Bosnia-Herțegovina! ”Tricolorele” au câștigat grupa pentru EURO 2024

Video Bjerringbro Silkeborg - Dinamo 24-27. Performanță extraordinară! ”Dulăii”, în sferturile EHF European League!

dinamo

CS Minaur Baia Mare s-a calificat în semifinalele EHF European Cup. CSA Steaua a cedat în fața lui Valur Reykjavik

handbal-minaur

Video Dinamo a câștigat manșa tur din play-off-ul EHF European League

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-SPORTING LISABONA, EHF EUROPEAN LEAGUE (5.03.2024)

Tragere la sorți în Final Four: Gloria Bistrița - Dunărea Brăila! România va avea o finalistă în EHF European League

tragere

Oficial CSM București a anunțat un super transfer, chiar de la adversara din sferturile EHF Champions League

03.03.2024, Handball, Düsseldorf, Mitsubishi Electric Halle, Frauen EHF EURO Qualifikation, Spieltag 4, Deutschland - Sl

CSA Steaua a pierdut la limită meciul tur cu Valur din sferturile EHF European Cup

Captură de ecran 2024-03-24 230853

Video HC Dunărea Brăila - Podravka Vegeta 26-25. Istorie! România, două echipe în Final Four-ul EHF European League

dunarea braila

Video CSM București a ajuns în sferturile EHF Champions League, dar Cristina Neagu e categorică: ”Nu facem nuntă!”

Mihai Pintilii, spectator de la lux la CSM București - Krim! Alături de cine a urmărit meciul

Screenshot 2024-03-24 194304

Adi Vasile, prima reacție după calificarea în sferturile EHF Champions League! Ce a spus despre Metz

Video Victorie mare! CSM București a învins-o și în retur pe Krim și s-a calificat în ”sferturile” Ligii Campionilor

Screenshot 2024-03-24 183331

Video Gloria Bistrița - Motherson Mosonmagyarovari 27-25. Calificare istorică în Final Four-ul EHF European League!