Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

Cristina Neagu a dezvăluit care e meciul care ”o bântuie” după ce s-a retras de la națională: ”Și acum mai am coșmaruri”

cristina neagu

Video CM Handbal | Olanda - Norvegia 23-30 și Franța - Cehia 33-22, în sferturile de finală

MjMxZWJmZGQ3MTllYmRhZGU5ODMyYTg3NjU5.thumb

Mihai Covaliu nu s-a ferit de cuvinte, după ce România a încheiat pe locul 12 la Campionatul Mondial

Denmark v Romania, IHF Women™s World Handball Championship 2023, Herning, Denmark Herning, Denmark. 05th, December 2023.

Breaking News Cristina Neagu și-a anunțat retragerea de la națională, la revenirea de la Mondial!

neagu

Ce a vrut să spună? Crina Pintea, mesaj criptic după ce România a încheiat pe locul 12 la Campionatul Mondial

profimedia-0828794722

Reacția lui Florentin Pera, după ce România a ratat calificarea la Jocurile Olimpice

profimedia-0828120440

• 06:00 Euro Fotbal
  • Irina Bara Australian Open Qualifikation - Melbourne Park - Melbourne - Victoria - Australia - 10/01/2024. *** Irina Bar

TENIS: WTA Roma, de la 12:00, pe Digi Sport 2 și Digi Sport 4

MEDIA: Liga Digi Sport, ora 15:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Împușcată mortal în plină stradă, la 21 de ani, alături de iubit! Autoritățile au făcut o descoperire care schimbă totul

Screenshot 2024-04-04 at 20.52.10

News Alert Primele declarații date de Mircea Lucescu la ieșirea de la întâlnirea cu Șucu și Copos

mircea

Dan Șucu a început negocierile! Lovitura pregătită în secret la Rapid: peste 300 de meciuri în Premier League!

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (27.11.2023)

Radu Drăgușin nici n-a vrut să audă! Transferul pe care l-a refuzat din start

Romania v Northern Ireland, International Friendly, Football, The National Arena, Bucharest, Romania - 22nd Mar 2024

News Alert Primele declarații date de Mircea...

mircea

Luis Enrique și-a spus "oful" la...

luis

Foto Borussia Dortmund n-a uitat! Ironia...

Close up of Borussia Dortmund crest.

Video PSG - Borussia Dortmund 0-1. Nemții...

Torjubel zum 0:1 durch Mats Hummels 15 (Borussia Dortmund), Paris Saint-Germain vs. Borussia Dortmund, Fussball, Champio

Știri

Conduceau la 6 goluri diferență cu 10 minute înainte de final, dar au plecat acasă! Aveau nevoie doar de egal

profimedia-0828634320

Cu ochii în lacrimi, Crina Pintea și-a găsit cu greu cuvintele după ce România a terminat pe 12 la Campionatul Mondial

pintea 8

Pe ce loc a încheiat România la Campionatul Mondial de handbal feminin! Am ratat calificarea la turneul preolimpic

romania

Video&Foto Cum a fost surprinsă Cristina Neagu după ultimul meci al României de la Mondialul de handbal

neagu1

Video CM Handbal | Polonia - România 26-27. Victorie la limită pentru ”Tricolore”. Programul complet

romania-handbal

Surpriză uriașă la Campionatul Mondial de handbal feminin: finalista din 2019 n-a trecut de grupele principale!

profimedia-0826891430

Video Ce le-a spus Florentin Pera handbalistelor la ultimul time-out, când victoria cu Japonia era deja clară

florentin pera

Florentin Pera și Lorena Ostase, categorici după victoria cu Japonia

profimedia-0828128152

Care este atmosfera din vestiarul României și ce așteptări mai au ”Tricolorele” de la acest Mondial

bianca bazaliu romania

Selecționerul Japoniei a găsit explicația înfrângerii în fața României: ”Din această cauză am pierdut”

profimedia-0828120453

Calculele calificării României în sferturile de finală ale CM, după victoria cu Japonia

profimedia-0828119992

Video România - Japonia 32-28. Victorie importantă pentru ”Tricolore”. Buceschi, MVP - Pintea s-a accidentat

crina pintea romania profimedia

CM Handbal | Coreea de Sud - Franța 22-32 / Brazilia - Argentina 33-19. Rezultatele complete

Feature: HBF Handball auf Spielfeld, an Linie, Kreis / HSG Leinfelden-Echterdingen - SG H2Ku Herrenberg, Handball, 2023/

Cine ar putea fi urmașa Cristinei Neagu la națională. Are 18 ani și a jucat deja pentru România

HANDBAL: ROMÂNIA - GERMANIA, IHF WOMEN'S WORLD CHAMPIONSHIP 2024 (7.12.2023)

Video Urlete de durere! Handbalista Braziliei a suferit o accidentare groaznică și a fost scoasă cu targa de pe teren

brazilia

Presa din Danemarca, revoltată după înfrângerea cu Japonia! Nordicii au acuzat arbitrajul

Denmark v Japan, IHF Women™s World Handball Championship 2023, Herning, Denmark Herning, Denmark. 07th, December 2023. S

Ce au scris maghiarii după ce România a fost întoarsă de Germania la CM! Cum au numit-o pe Cristina Neagu

profimedia-0827649158

Video Germania - România 24-22. "Tricolorele" mai pot ajunge în sferturile CM doar printr-o "minune". Danemarca, învinsă de Japonia

captura

Reacție fermă după meciul României cu Germania: ”Nu avem de unde să alegem”

Doar printr-o "minune" mai poate ajunge România în sferturi la Mondial! Scenariul demn de SF care ne-ar califica

profimedia-0827661325

Nemții au remarcat o singură jucătoare din tabăra României, după ce Germania a întors scorul în repriza a doua

Video Ce a spus selecționerul Germaniei, după meciul contra României de la CM de handbal feminin

Video Concluziile trase de Florentin Pera după eșecul cu Germania: ”Am ratat prea mult!”