15 rezultate pentru eticheta

simona halep rogers cup

Simona Halep, cel mai slab parcurs din ultimii 5 ani la "dubla" Rogers Cup - Cincinnati. Urmează US Open

Simona Halep

Halep a stat un minut la conferinţa de presă. Răspuns tăios când a fost întrebată de Bianca Andreescu

simona halep bun

Video Rogers Cup | Simona Halep - Marie Bouzkova 4-6. Românca a abandonat și a ratat super duelul din semifinale, cu Serena Williams!

Simona Halep Rogers Cup | Simona vine cu o veste excelentă înaintea partidei cu Marie Bouzkova

simona halep

Simona Halep i-a convins pe bookmakeri! Ce cotă are la câștigarea Rogers Cup

simona-halep

Video Exclusiv Ce a spus Marie Bouzkova când a aflat că o va întâlni pe Simona Halep: "Mă aștept la asta"

marie bouzkova

Video Prima reacție a Simonei Halep, după victoria spectaculoasă cu Svetlana Kuznetsova

simona halep interviu

Simona Halep Rogers Cup | Prima reacție a Simonei Halep după victoria dramatică de la Toronto

simona halep 2

Video Probleme pentru Simona Halep! A cerut timeout medical înainte de setul decisiv de la Rogers Cup

halep medic

Video Simona Halep și alte vedete din tenis, "antrenori media" pentru tinere, înainte de Rogers Cup: "Mă faceți să adorm, oameni buni"

colaj rogers cup halep

Rogers Cup | Simona Halep, cale liberă spre un nou trofeu pe tărâm american. Favoritele cad pe capete

halep

Video Exclusiv Simona Halep revine pe hard. Ce spune de posibilul duel cu Mladenovic, de la Rogers Cup. Cum a venit decizia surpriză

simona halep22

Simona Halep, mesaj surpriză de la un mare campion, înainte de Rogers Cup

Organizatorii turneului Rogers Cup au anunțat când va juca Simona Halep primul meci

Halep, Rogers Cup | "Țintesc să fac lucruri mărețe!" Reacția Simonei după ce și-a aflat adversarele de la Montreal