A înscris în Champions League, dar pleacă în MLS! Starul care se va duela cu Alexandru Mățan și Enes Sali

Leipzigs Emil Forsberg gegen Manchesters Manuel Akanji. Fussball UEFA Champions League, 2. Spieltag: RB Leipzig - Manche

Nasser Al-Khelaifi a făcut anunțul: ”Vrea să rămână”. Starul lui PSG semnează prelungirea

Video Exclusiv Verdictul specialistului după faza controversată în care a fost implicat Istvan Kovacs la FC Porto - Șahtior: ”Punct!”

Champions League: Porto vs Shakhtar

"Tun" financiar dat de Arsenal, după calificarea în "optimile" Champions League! Suma încasată

Nasser Al-Khelaifi a reacționat, după calificarea cu emoții a PSG-ului în "optimile" Champions League

Ce au scris portughezii despre brigada condusă de Kovacs, la finalul meciului Porto - Șahtior 5-3

Exclusiv Ilie Dumitrescu și Gabi Balint, păreri opuse despre decizia lui Istvan Kovacs: "A procedat perfect / S-a grăbit"

FC Porto v FC Shakhtar Donetsk: Group H - UEFA Champions League 2023/24

Video Exclusiv Gabi Balint a identificat marea problemă a Barcelonei, după eșecul surprinzător cu Antwerp

SOCCER CL GROUP DAY6 ROYAL ANTWERP VS FC BARCELONA

Video Newcastle - AC Milan 1-2. ”Diavolii” merg în Europa League, în timp ce ”Coțofenele” termină pe ultimul loc în grupă

Newcastle United FC v AC Milan, St.James' Park, Newcastle, Northumberland, United Kingdom - 13 Dec 2023

Video Borussia Dortmund - PSG 1-1. Cele două echipe merg braț la braț în optimile de finală

Jamie Bynoe-Gittens (Borussia Dortmund, 43) Randal Kolo Muani (Paris Saint-Germain, 23) Borussia Dortmund vs. Paris Sain

Video Steaua Roșie Belgrad - Manchester City 2-3. ”Cetățenii” merg în ”optimi” cu maximum de puncte

profimedia-0829222162

Incidente grave la Belgrad înainte de Steaua Roșie - Manchester City! Fanii ”Cetățenilor”, bătuți cu bâte

MixCollage-13-Dec-2023-08-25-PM-4998

Thomas Tuchel l-a eliminat pe Erik ten Hag din Europa și a spus ce i-a lipsit lui Manchester United

profimedia-0828619389

Erik ten Hag a surprins la interviu după eliminarea lui Manchester United din Champions League

Manchester United v Bayern Munich - UEFA Champions League - Group A - Old Trafford

Video Union Berlin - Real Madrid 2-3. ”Galacticii” câștigă grupa cu maximum de puncte, după o nebunie de meci

profimedia-0828948016

Video Napoli - Braga 2-0. Campioana Italiei câștigă fără probleme ultimul duel din grupele Ligii Campionilor

SSC Napoli v SC Braga - UEFA Champions League, Naples, Italy - 12 Dec 2023

Video PSV - Arsenal 1-1. Cele două formații se califică împreună în ”optimile” Ligii Campionilor

PSV Eindhoven v Arsenal FC, UEFA Champions League 2023/24 - 12 Dec 2023

Condiția lui Kylian Mbappe pentru a-și prelungi contractul cu PSG

profimedia-0765517328

Discursul optimist al lui Erik ten Hag, înainte de ”finala” Manchester United - Bayern

FC Copenhagen v Manchester United, UEFA Champions League, Group A, Football, Parken Stadium, Copenhagen, Denmark - 08 Nov 2023

Care sunt cele 3 echipe favorite să câștige trofeul UEFA Champions League

profimedia-0346362159

Manchester United a stabilit un ”record negru” în Champions League

Everton v Manchester United

Ionuț Chirilă a spus care trebuie să fie obiectivele lui Dinamo în următorii patru ani. ”Să se califice în grupele UCL”

chirila

”A rupt blestemul”! Jucătorul care a marcat în Champions League după o pauză de 4740 de zile

profimedia-0825382298

Video Real Sociedad – Salzburg 0-0. Spaniolii, în ”optimi” de pe primul loc în grupă

profimedia-0825385343

Video Benfica – Inter 3-3. Nebunie totală! Italienii au egalat după ce au fost conduși cu 3-0

profimedia-0825386949

Video Arsenal – Lens 6-0. ”Tunarii” au făcut ”set” pe teren propriu și sunt lideri în grupă

UEFA Champions League - Arsenal v Lens - Emirates Stadium, London, England, 29 November 2023:, London, England - 29 Nov 2023

Video Arsenal este unică în istoria Champions League! Performanța reușită în meciul cu Lens

Arsenal v RC Lens - UEFA Champions League - Group B - Emirates Stadium

Video Galatasaray – Manchester United 3-3. Meci epic la Istanbul. Englezii au condus cu 3-1

Galatasaray v Manchester United, UEFA Champions League, Group A, Football, RAMS Park, Istanbul, Turkiye - 29 Nov 2023

Video PSG – Newcastle 1-1. Mbappe a reușit egalarea în prelungiri, dar parizienii încă au emoții cu calificarea

Paris Saint-Germain FC v Newcastle United FC, Parc de Princes, Paris, France - 28 Nov 2023

Video AC Milan – Borussia Dortmund 1-3. Nemții au făcut spectacol pe San Siro și s-au calificat în optimile UCL

AC Milan - Borussia Dortmund

Exclusiv Ilie Dumitrescu a văzut deciziile lui Istvan Kovacs din meciul AC Milan - Dortmund și a reacționat!

profimedia-0825058316

Video Barcelona - Porto 2-1. Seara portughezilor! Cancelo și Joao Felix, decisivi pentru catalani

Video Feyenoord - Atletico Madrid 1-3. Două autogoluri pentru olandezi! Trupa lui Simeone e prima în grupă

Video Manchester City - Leipzig 3-2. Meci mare făcut de trupa lui Guardiola, care a revenit de la 0-2

Video Istvan Kovacs a dictat două penalty-uri în mai puțin de zece minute la AC Milan - Borussia Dortmund

profimedia-0825034764

Video Șahtior Donețk – Royal Antwerp 1-0. Victorie la limită obținută de ucraineni! Au avut și două bare

profimedia-0825027149

Video Lazio - Celtic 2-0. Ciro Immobile a marcat de două ori în trei minute și a rezolvat meciul

Luis Enrique, pesimist înainte de returul cu Newcastle. ”Suntem departe de ceea ce îmi doresc”

luis-enrique

Presa din Italia a reacționat, după ce Istvan Kovacs a fost delegat la meciul lui AC Milan

istvan-kovacs

Istvan Kovacs, delegat la un meci ”de gală” în Champions League! Ce partidă va arbitra românul

FOTBAL: POLI IAȘI - SC OȚELUL GALAȚI, SUPERLIGA SUPERBET (03.11.2023)

Fostul star al lui Real Madrid care s-ar putea duela cu ”Galacticii” în Champions League

Soccer : Preseason match : Real Madrid Castilla 0-0 Unionistas de Salamanca CF

Cum au fost surprinși Jude Bellingham și Vinicius, după victoria din Champions League. ”Zâmbește!”

jude-bellingham-vinicius

Nota primită de Istvan Kovacs, după ce a condus Arsenal - Sevilla. Principala acuzație nu are legătură cu fazele de meci

kovacs

La doar 17 ani a răpus-o pe Manchester United și este golgheterul echipei

Football, UEFA Champions League, FC Copenhagen - Manchester United

Erik ten Hag a găsit vinovatul, după Copenhaga - Manchester United 4-3: ”Nu are nimic de-a face cu fotbalul”

Video Bayern Munchen - Galatasaray 2-1. Trupa lui Tuchel, neînvinsă în grupe! Trei goluri în finalul meciului

PSV - Lens 1-0. Olandezii câștigă la limită pe teren propriu și păstrează șanse la primăvara europeană

Netherlands: PSV vs RC Lens

Italienii au răbufnit după ce Napoli a remizat cu Union Berlin. ”Dezamăgirea este palpabilă”

SSC Napoli v FC Union Berlin, Champions League, Football

Video Marcus Rashford, fault "criminal" în meciul cu Copenhaga! A fost eliminat, iar apoi a început "dezastrul"

rashford

Erling Haaland s-a recuperat după accidentare. Anunțul lui Pep Guardiola privind starea atacantului

Manchester City v AFC Bournemouth, Premier League, Football, Etihad Stadium, Manchester, UK - 04 Nov 2023

Video N-au ținut cont de nimic. Imaginile surprinse la finalul unui meci din Champions League