SOLD-OUT! Meciul de SuperLigă la care s-au vândut toate biletele scoase la vânzare

Un membru al ”Generației de Aur” dă de pământ cu Dinamo după ce a pierdut cu Botoșani: ”E deja amatorism pur!”

COLOMBIA V ROMANIA

Cinci echipe amenințate cu retrogradarea, între care Dinamo e în situație gravă. Programul ultimelor 3 etape

Jucătorii lui Dinamo în fața galeriei

Video&Foto Jucătorii lui FC Botoșani ”au plătit greu” victoria cu Dinamo. Ce ”cadouri” au primit din partea rivalilor

Exclusiv Ilie Dumitrescu nu a avut dubiu, după FC Botoșani - Dinamo: ”E senzațional”

Video ”Secretul” din vestiarul lui FC Botoșani. Bogdan Andone a schimbat strategia, în pauza meciului cu Dinamo

FOTBAL: FC BOTOSANI - DINAMO BIUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (23.04.2024)

Exclusiv Ionel Dănciulescu, reacție-fulger după ”nebunia” din Botoșani - Dinamo 2-1: ”E interzis ce a făcut!”

ionel danciulescu

Video Ce a spus Bogdan Andone, după ce a învins-o pe Dinamo cu un gol marcat în prelungiri

Screenshot 2024-01-21 173239

Valeriu Iftime, convins că FC Botoșani nu va retrograda, după victoria cu Dinamo. ”O adrenalină incredibilă”

iftime 18

Video ”Deja este penibil”. Dennis Politic nu s-a ferit de cuvinte, după Botoșani - Dinamo 2-1

• Logo Liga 2 / Foto: FRF.ro

FOTBAL: Unirea Slobozia - Corvinul Hunedoara, ora 12:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FC BOTOSANI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (12.11.2023)

FOTBAL: Botoșani - Voluntari, ora 14:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-METZ HANDBALL, LIGA CAMPIONILOR (28.04.2024)

HANDBAL: Metz - CSM BucureȘti, ora 17:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (11.12.2023)

FOTBAL: Universitatea Cluj - Dinamo, ora 20:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1