După fix două luni, Dorinel Munteanu și-a aflat sancțiunea pentru derapajul rasist la adresa rapidiștilor

Screenshot 2024-02-15 at 16.24.52

Dorinel Munteanu, întrebat dacă rămâne la Oțelul, în cazul în care gălățenii merg în Europa! Răspunsul antrenorului

FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA - SC OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (31.03.2024)

Video FCU Craiova - Oțelul Galați 1-2. Moldovenii caștigă grație unui gol superb

Remarcatul lui Dorinel Munteanu după Oțelul - Iași 1-0! Ce a spus despre ”cazul Daniel Niculae”

Video Oțelul - Poli Iași 1-0. Maciel a fost decisiv, iar Dorinel Munteanu debutează cu o victorie în play-out

FOTBAL:OTELUL GALATI-POLITEHNICA IASI, PLAY OUT SUPERLIGA SUPERBET (16.03.2024)

Dorinel Munteanu e gata să respecte regula FRF, dar din sezonul următor: ”Ne pregătim cum știm noi”

Exclusiv Ce arată reluările la cea mai controversată fază a ultimului meci din sezonul regulat + Verdictul specialistului...

penalty-iasi

”Trebuia să-l schimb în minutul 20”. Dorinel Munteanu, discurs furibund după 1-1 cu Poli Iași: ”Cea mai slabă repriză!”

Secundul lui Leo Grozavu a făcut praf arbitrajul Iulianei Demetrescu din Oțelul - Poli Iași: ”Arbitrează cu aceeași...

FOTBAL: SC OTELUL GALATI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET (11.03.2024)

• 10:00 LIVE Digi Sport Matinal
  • 11:30 LIVE Stirile Digi Sport
  • 12:00 Digi Sport Special
  • 13:00 LIVE Stirile Digi Sport
  • 13:30 LIVE Serie A: Lazio-Empoli
  • 14:15 Stirile Digi Sport
  • 14:30 LIVE Serie A: Lazio-Empoli